Mert Gündoğdu Kimdir?

Fotoğraf çekmeye 2008 yılında otomobillerin uzayan far fotoğraflarının nasıl çekildiğini merak etmemle başladım. O günden bu günlere bol bol okuyarak ve fotoğraf çekerek kendimi geliştirmeye devam ettim.

2009 yılında CanonTURK web sitesini kurdum.

Profesyonel olarak Otomobil ve Otel ve Fabrika çekimleri gerçekleştirmekteyim.

2015 ortası itibari ile Canon Eurasia’da Fotoğraf Bölümünde Ürün Uzmanı olarak göreve başladım.

2016 yılı itibariyle Canon EOS Days adını verdiğim Canon kullanıcılarıyla çeşitli şehirlerde ciddi boyutlarda etkinlikler gerçekleştirdim.

2018 yılında Canon Deneyim Merkezi Projesinde aktif rol oynadım. Bir fotoğrafçı ve videographer’ın ihtiyacı olabilecek tüm her şeyi içinde barındıran beş katlı bu deneyim merkezini Ocak 2019 tarihi itibariyle tüm fotoğraf severlerin beğenisine açtık.

2019 yılında Canon Vlogger Kit adını verdiğimiz Youtuber ve Vlogger’lara özel bir kit için kolları sıvadık ve son kullanıcının istekleri doğrultusunda bu kiti hazırladık ve piyasaya sunduk. Sonrasında diğer NSO’lar da bu projeyi beğendi ve kendi ülkelerine entegre etti.

Bunların yanı sıra kişisel olarak yönettiğim Youtube Kanalıma teknolojik içerikler üretmeye devam ederken, Gezgin Foto Dergisi’nde de aktif olarak teknoloji köşe yazarlığını sürdürüyorum.

Keyifle Kalın

Mert

Bir cevap yazın