Ninebot Segway D28e Elektrikli Scooter İncelemesi

Ninebot Segway D28e Elektrikli Scooter’ın Özellikleri Neler? Ninebot Segway D28e Elektrikli Scooter Alınır Mı? Ninebot Segway D28e Elektrikli Scooter Kimler İçin Uygun?


Ürün ile ilgili tüm detaylar için aşağıdaki videoya göz atmayı unutmayın.

Ninebot Segway D28e Elektrikli Scooter‘ı satın almak için buraya tıklayın.


Ninebot Segway D28e Elektrikli Scooter Teknik Özellikler

28 km menzil‘e sahip olan Ninebot Segway D28e, 25 km maksimum hız‘a ulaşabiliyor. 10 inç havalı lastiklere sahip olan scooter, 15 kg ağırlığa sahip, ayrıca 120 kg maksimum taşıma kapasitesi mevcut.

%15 eğimde rahat kullanılabilen Ninebot Segway D28e, Eco, standart, sport ve yürüyüş modu olmak üzere 4 ayrı modu bizlere sunuyor. Eco mod saat’te 15 km, standart mod ise saatte 25 km hız sunuyor. Spor modu ise saatte 25 km‘ye kadar hızlarda fakat daha fazla güç ve daha hızlı hareket sağlıyor. Son olarak yaya modu ise saatte 5 km ile sınırlı bir hız sunuyor, bu mod yürürken, elektrikli scooterınızı kolayca itmenizi sağlıyor.

Ayrıca Ninebot Segway D28e Elektrikli Scooter, 300W motor gücü‘ne sahip.

Ninebot Segway D28e Elektrikli Scooter’ın frenlerine geldiğimizde ise elektronik ön fren ve arka kampana fren olmak üzere iki farklı fren bizleri karşılıyor. Ön tekerlekte elektronik kilitlenmeyi önleyici fren sistemi bulunuyor, ayrıca E-ABS sistemi de mevcut. Böylelikle cihazı kullanırken hem dengeli, hem de güvenli bir sürüş gerçekleştirebiliyoruz.

Bunların yanında scooter’da 2.1 watt dahili ön led, fren lambası ve arka lamba‘nın yanında ön, yan ve arka E-mark reflektörler de bizlere sunulmuş.

Ninebot Segway D28e Elektrikli Scooter Pil Performansı

Ninebot Segway D28e, 257 Watt gücünde 7650 mAh pil kapasitesi‘ne sahip, ayrıca 5 saat’te tamamen şarj olabiliyor.