Canon 1D X Mark III İncelemesi

Canon 1DX Mark III İncelemesi – 5.5K 60fps RAW Video, 4.2.2 10 Bit C-LOG / 20mp, 12 fps

Hız, hassasiyet ve hassasiyet için tasarlanan Canon EOS-1D X Mark III, spor, vahşi yaşam ve diğer deneme ve dinamik görüntüleme uygulamaları için tasarlanmış güçlü bir DSLR’dir. EOS sisteminin amiral gemisi olarak tasarlanan 1D X Mark III, rafine işleme yetenekleri ve hem fotoğraf hem de video uygulamalarına uyacak şekilde farklı hızı ile karakterize edilir. Yeni tasarlanan 20.1MP tam kare CMOS sensörü ve güncellenmiş DIGIC X görüntü işlemcisi ile bu kamera, optik vizörle 16 fps’ye kadar veya canlı görüntüde 20 fps’ye kadar kesintisiz çekim hızları ve ham çekim sırasında 1000 çekim tamponu kapasitesine sahip + JPEG. Bu hızı tamamlamak, ISO 100-102400’den ISO 50-819200’e kadar çeşitli aydınlatma koşullarında çalışmaya uygun olarak genişletilebilen etkileyici bir doğal hassasiyet aralığıdır. Hızlı ve doğru bir şekilde odak elde etmek için 191 puan kullanan EOS iTR AF X otomatik odaklama sistemi de hızdan faydalanıyor. Ayrıca, hareketli derslere eleştirel odaklanmayı sürdürmek için Derin Öğrenme Teknolojisini kullanan Yüz İzleme ve Kafa Algılama AF işlevlerini etkinleştirir. Ek olarak, canlı görüntüde çalışırken, Dual Pixel CMOS AF 3869 manuel olarak seçilebilir nokta kullanır ve kameranın odaklanma şekline benzer şekilde pürüzsüz, doğal bir odaklama kalitesi sağlar.

Yüksek performanslı fotoğraf çekimine ek olarak, 1D X Mark III, DCI 4K içeriğini 10 bit, 4: 2: 2 renk ve ayrıca Full ile 60 fps’ye kadar dahili olarak kaydetme özelliğine sahip, video için son derece yetkin. 120 fps’de HD ve 60 fps’de ham 5,5K (5472 x 2886). Kaydı tamamlayan Movie Digital IS, manuel odaklama zirvesi ve Odak Kılavuzu’dur ve ayrıca Canon Log Gamma postta daha fazla renk derecelendirme kontrolü için kullanılabilir.

Görüntüleme yeteneklerini tamamlamak, 1D serisi kameraların temel özelliklerinden biridir: dayanıklı ve sağlam bir gövde tasarımı. Bu kamera, özellikle çalışan ortamlarda çalışmak üzere toza ve neme karşı korumak için hava şartlarına dayanıklı magnezyum alaşımlı bir yapı kullanır. Gövde ayrıca hızlı sürekli çekim hızlarını ve yüksek çözünürlüklü video özelliklerini desteklemek için çift CFexpress bellek kartı yuvasına sahiptir. Optik pentaprism vizör, azaltılmış karartma için güncellenmiş bir ayna sürücü mekanizmasından yararlanır ve sezgisel oynatma ve menüde gezinme için 3,2 inç 2,1 m noktalı dokunmatik LCD kullanılabilir. bağlantı ve dahili Ethernet bağlantı noktası, daha hızlı kablolu LAN dosya aktarımı sağlar.

🚨🚨👍Abone ol & Destek ol 👍🚨🚨
https://goo.gl/FUtua1

✅Diğer tüm incelemeler için www.mertgundogdu.com ‘a göz atabilir,

✅Instagram’dan https://www.instagram.com/mertgundogdu/ takip edebilir,

✅Twitter’dan da son gelişmelere https://twitter.com/mrt_gundogdu ‘dan ulaşabilirsiniz.

📝İncelemeleri de eksik gördüğünüz ya da eklenmesini istediğiniz incelemeler varsa yorumlar kısmına yazarsanız çok mutlu olurum.

👍Beğenmeniz dileği ile..👍