Huawei P40 Pro Detaylı İncelemesi

Huawei P40 Pro

Huawei P40 ailesinin amiral gemisi Huawei P40 Pro’yu sizler için detaylıca inceledim.

Ön tarafında 6.58 inçlik ekran boyutu, Overflow ekran teknolojisi , sürekli 90 Hz yenileme hızı ve %91,6 kasa oranıyla gelen ve arka tarafında ise lansman rengi olan Mat Gri rengi ile tüm rakiplerine göz dağı veriyor. Benim şahsi görüşüm olarak bugüne kadar bir telefondaki en iyi renk olduğunu söyleyebilirim.

Kirin 990 5G İşlemcisi, 8 GB RAM ve 256 GB depolama alanını yanında getiren P40 Pro, 50 megapiksellik ana kamera, 40 megapiksellik ultra geniş açılı lens, 12 megapiksel zoom lensi ve 1 adet alan derinliği lensi ile geliyor. Ön tarafta ise 2 adet kameramız var. Ön kameramız 32 megapiksel çözünürlüğüne sahip ve hemen yanında ise yine bir alan derinliği lensi bulunuyor.

Google Servisleri olmadan Huawei telefonlarınızı nasıl kullanabileceğinizi anlattığım bir videom zaten vardı ancak bu geçtiğimiz süre içerisinde iki yeni güncelleme daha geldi. Bunlardan bir tanesi MoreApps uygulaması, bu uygulama ile indirmek istediğiniz tüm uygulamaları tek tık ile indirebiliyorken ikinci yöntem ise Huawei Tarayıcı içine yeni eklenen App Search kısmından da tüm uygulamaları kolaylıklar aratabiliyorsunuz.

Bu inceleme aklınıza takılan tüm sorulara cevap vereceğini düşünüyorum.
#huawei #p40pro

Bu incelemede neler var❓
✅Huawei P40 Pro Kutu Açılışı
✅Huawei P40 Pro Gövde Yapısı
✅Huawei P40 Pro Ergonomi
✅Huawei P40 Pro Pil Performansı
✅Huawei P40 Pro Pubg Performansı
✅Huawei P40 Pro Fotoğraf Performansı
✅Huawei P40 Pro Geekbench Performansı
✅Huawei P40 Pro Huawei App Gallery
✅Huawei P40 Pro Alınır mı?

🚨Huawei P40 Pro Detaylı İncelemesi
https://youtu.be/iFiBEMhyXXg