Huawei Sound Joy Bluetooth Hoparlör İnceleme

Huawei Sound Joy alınır mı? Huawei Sound Joy’un ses performansı nasıl? Huawei Sound Joy’un özellikleri neler?


Ürün ile ilgili tüm detaylar için aşağıdaki videoya göz atmayı unutmayın.

Huawei Sound Joy’u satın almak için buraya tıklayın.


Huawei Sound Joy Tasarım

Su şişesi boyutlarında ve 680 gram ağırlığa sahip olan Huawei Sound Joy, kumaş bir tasarıma sahip. IP67 sertifikasına sahip olan cihaz, 1 metre derinlikte 30 dakika dayanabiliyor, aynı zamanda toza karşı da dayanıklı. Yatay ve dikey konumlandırılabilen Huawei Sound Joy’un arka tarafında ise 4 adet fiziksel tuş bulunuyor.

Huawei Sound Joy Teknik Özellikler

Huawei Sound Joy, Bluetooth 5.2 teknolojisinin yanında NFC ile eşleştirme teknolojisiyle bizlere sunulmuş. Aynı zamanda çift cihaz desteği de bulunuyor. Huawei Sound Joy’un üzerinde mikrofon da mevcut, dikey veya yatay konumlandırmaya göre mikrofon seçimi yapabilme imkanı da bizlere sunulmuş.

Huawei Sound Joy Ses Performansı

Huawei Sound Joy’da Devialet markasıyla bir işbirliği söz konusu. 1 adet 20 watt hoparlör, 10 watt tweeter ve 2 adet pasif radyatör, 1 adet 10 watt tweeter cihazda mevcut. Ayrıca 2 metre mesafeden 79 desibel ses yükseliğini bizlere sağlıyor.

Huawei Sound Joy Pil Performansı

8800 mAh pil kapasitesine sahip olan Huawei Sound Joy, bizlere 26 saat kullanım ömrü sunuyor. 40 watt hızlı şarjı destekleyen cihazın tamamen dolması 3 saat sürüyor. Ayrıca 10 dakika‘lık şarj ile 1 saat‘lik kullanım da mümkün.