JBL Go 4 Bluetooth Hoparlör İncelemesi

JBL Go 4 alınır mı? JBL Go 4’ün ses performansı nasıl? JBL Go 4’ün özellikleri neler? JBL Go 4’ün pil performansı nasıl?


Ürün ile ilgili tüm detaylar için aşağıdaki videoya göz atmayı unutmayın.

JBL Go 4’ü satın almak için buraya tıklayın.


JBL Go 4 Tasarım

JBL Go 4, 197 gram ağırlığa sahip ve yenilenmiş tasarımı ile bizlere sunulmuş. Beyaz, Kırmızı, Mavi, Siyah ve Mor renk seçenekleri bulunan JBL Go 4’ün logosu daha da belirginlenmiş. Ayrıca cihazda geri dönüştürülmüş malzeme kullanılmış. Önceki modelde düz bir yere koyduğunuz zaman, yüksek seste hoparlör dönmeye başlıyordu ve cızırdırıyordu. JBL Go 4 modeli ile bu sorun ortadan kaldırılmış. JBL Go 4’ü isterseniz dikey, isterseniz de yatay şekilde konumlandırabiliyorsunuz.

JBL Go 4 Teknik Özellikler

JBL Go 4, IP67 sertifikasına sahip, 1 metre derinliğindeki suda 30 dakika dayanabiliyor. Böylelikle havuz kenarında ve plajda kullanım için uygun. Bluetooth 5.3 teknolojisine sahip olan JBL Go 4’ü, aynı anda iki telefona birden bağlayabilirsiniz. Ayrıca iki adet JBL Go 4’ü birbirine bağlayıp stereo ses çıkışı elde edebilmek de mümkün. JBL Go 4, Auracast özelliği sayesinde diğer hoparlörlere de bağlanabiliyor. Bunların yanında JBL Go 4‘e, JBL Portable isimli mobil uygulama üzerinden güncelleme ve ekolayzer ayarı yapabilmek mümkün.

JBL Go 4 Ses Performansı

JBL Go 4, Auracast özelliği sayesinde Xtreme 4 ve Clip 5 modelleri ile bağlantı kurabiliyor. 4,2 W RMS çıkış gücü bulunan JBL Go 4’ün çıkış gücü bir önceki model olan JBL Go 3 ile aynı. JBL Go 4’ün ses performansına baktığımızda ise ses daha net ve parlak, basslar ise biraz daha başarılı bir performans sağlıyor.

JBL Go 4 Pil Performansı

JBL Go 4, 7 saat pil ömrü sunuyor fakat Playtime Boost özelliği sayesinde ekstra 2 saat pil ömrü sağlıyor, böylelikle pil ömrü toplamda 9 saate çıkabiliyor. 850 mAh batarya kapasitesine sahip olan JBL Go 4, 3 saatte tamamen şarj olabiliyor.