Klipsch The Fives – Bluetooth Aktif Monitör Hoparlör İnceleme

Klipsch The Fives – Bluetooth Aktif Monitör Hoparlör İnceleme
Bugüne kadar incelediğim en iyi bluetooth hoparlör olan Klipsch isminin hakkını cidden veriyor. Tabii bu cihaza “bluetooth hoparlör” diyip geçmek doğru olmaz. Bu hoparlör Aktif Monitör Hoparlör olarak geçiyor ve özellik olarak Bluetooth seçeneğini de barındırıyor.

Fives, yüksek çözünürlüklü, ayrı 2 kanallı TV sesi için doğrudan bir TV’ye bağlanmayı sağlayan HDMI-ARC teknolojisini taşıyan piyasadaki ilk güçlü monitör hoparlördür. Fives, bir fono preamp, Bluetooth® 5, HDMI-ARC, dijital optik, analog RCA ve USB girişleri ve bir subwoofer çıkışı içerir. Tabii burada kendisini rakiplerinden ayıran en büyük özelliği ise HDMI-ARC bağlantısına sahip olması. Bu bağlantı ile yeni nesil televizyonların HDMI-ARC bağlantısını kullanarak TV üzerinden ses kontrolunun yapılmasına olanak sağlıyor.

Beni etkileyen diğer yönleri ise kesinlikle yaşattığı ses deneyimi oldu. Hem adaptif EQ hem de meşhur Tractrix Horn tasarımındaki twitterlar hem de Tractrix Bass Portuyla kendi abilerinden aldığı özelliklerle beraber geliyor.

❓Bu incelemede neler var❓
✅Klipsch The Fives Kutu Açılışı
✅Klipsch The Fives Gövde Yapısı
✅Klipsch The Fives Bağlantı Seçenekleri
✅Klipsch The Fives Ses Performansı
✅Klipsch The Fives Fiyat Performans

Audio Engine A5+ İncelemesi: