Sennheiser Accentum Kablosuz Kulaklık İncelemesi

Sennheiser Accentum Kablosuz Kulaklık alınır mı? Sennheiser Accentum’un ses perfomansı nasıl? Sennheiser Accentum’un özellikleri neler?


Ürün ile ilgili tüm detaylar için aşağıdaki videoya göz atmayı unutmayın.

Sennheiser Accentum Kablosuz Kulaklık‘ı satın almak için buraya tıklayın.

750 TL İndirim Kodu: mert-750


Kablosuz kulaklık alacak kişiler arasında yapılan araştırmaya göre, satışı etkileyen en önemli faktörler sırasıyla, ses kalitesi, kullanım rahatlığı ve pil performansı şeklinde sıralanmış. Sennheiser da Accentum TWS’yi yaparken bu faktörleri dikkate alarak bir ürün geliştirmiş.

Sennheiser Accentum Kablosuz Kulaklık Tasarım

Sennheiser Accentum, küçük ve taşınabilir bir yapıda bizlere sunulmuş. Kulaklıkların her biri 6 gram, kulaklıklar ve şarj kutusu ise toplamda 53 gram ağırlığa sahip. İyi bir gövde kalitesine sahip olan kulaklığın ön tarafında Type-C giriş ve yanında da bir led ışık mevcut. Sennheiser Accentum’un siyah, beyaz ve mavi olmak üzere üç farklı renk seçeneği bulunuyor.

Sennheiser Accentum Kablosuz Kulaklık Teknik Özellikler 

Sennheiser Accentum, IP54 sertifikasına sahip, yani su sıçramalarına ve toza karşı dayanıklı şekilde üretilmiş. Ayrıca Sennheiser Accentum’un dokunmatik kontrolleri mevcut. Bluetooth 5.3 teknolojisine sahip olan kulaklık, aptX, AAC, SBC ve LC3 kodeklerini destekliyor. Sennheiser Accentum, 7 mm sürücüler ile geliyor ve LE Audio ile 24 bit ses kalitesini bizlere sunuyor. Sennheiser Accentum’un 5 bantlı ekolayzer ayarı bulunuyor. Ayrıca ses kontrolü özelliği sayesinde uygulama sizin için bir ekolayzer ayarı önerebiliyor. Sennheiser Accentum Kablosuz Kulaklık’ta, Hybrid Gürültü Engelleyici (ANC) özelliği mevcut. Bunun yanında 3 farklı seviyede şeffaflık modu da bizlere sunulmuş. Ayrıca kulaklıkların üzerinde toplamda 4 adet mikrofon bulunuyor.

Sennheiser Accentum Kablosuz Kulaklık Pil Performansı

8 saat pil ömrü sunan Sennheiser Accentum Kablosuz Kulaklık, kutusu ile birlikte toplamda 28 saat pil ömrü sunuyor. Ayrıca 10 dakikalık şarj ile 60 dakikalık kullanım imkanı da bulunuyor. Kablosuz şarj özelliği de bulunan Sennheiser Accentum, 1,5 saatte tamamen şarj olabiliyor.