Şımart Katya Robot Süpürge İncelemesi

Şımart Katya Robot Süpürge’nin özellikleri neler? Şımart Katya Robot Süpürge alınır mı? Şımart Katya Robot Süpürge’nin nasıl bir temizlik performansı var?


Ürün ile ilgili tüm detaylar için aşağıdaki videoya göz atmayı unutmayın.

Şımart Katya Robot Süpürge’yi satın almak için buraya tıklayın.


Şımart Katya, yerli üretim bir robot süpürge. 3000 Pa emiş gücüne sahip, lidar navigasyon teknolojisi ile akıllı haritalama özelliği mevcut olan robot süpürge de, bölgesel temizlik imkanı, girilmez alan seçimi ve moplanmayacak alan seçimi yapabilmek mümkün ve 5 farklı harita’ya kadar kayıt yapma imkanı sunuyor.

A Design Awards tarafından tasarım ödülü alan robot süpürge, çift yan fırçaya sahip. Hem silme hem de moplama yapabilen Şımart Katya, 3 seviyeli süpürme ve 3 seviyeli su ayar özelliği’ni de bizlere sunuyor. Toz haznesi 475 ml kapasiteye sahip olan robot süpürge de, ikisi bir arada olan haznede ise toz haznesi 230 ml kapasiteye, su haznesi ise 220 ml kapasiteye sahip. 2 cm’ye kadar olan yükseklikleri rahatlıkla aşabilen robot süpürge’yi uzaktan kumanda ile kontrol imkanı da mevcut. Ayrıca Şımart Katya’yı mobil uygulaması üzerinden de kontrol edebiliyorsunuz.

Şımart Katya, 6400 mAh kapasiteli LG marka dünyanın en büyük robot süpürge bataryası sayesinde 4 saate varan temizlik imkanı sağlıyor. Ayrıca şarjı azaldığında otomatik olarak şarj istasyonuna dönebiliyor ve şarj sonrası kalan alanı temizlemeye devam edebiliyor.

Şımart Katya Robot Süpürgenizin arızalanması durumunda, 48 saat içinde kesin çözüm garantisi sunuluyor. Bu garanti kapsamında ürünü kullanan müşteriler problem ne olursa olsun ürünü ücretsiz kargo ile Ankara’da bulunan fabrikaya gönderebiliyor. Ürün fabrikaya ulaştıktan sonra problem ne olursa olsun 48 saat içinde eğer sorun çözülemezse yeni ürün ile değiştiriliyor. Tüm bu süreçler ise ücretsiz olarak gerçekleştirilebiliyor.