Sony Zv-1 Vlog Fotoğraf Makine İncelemesi

Youtube için ideal Çözüm? Sony Zv-1 Vlog Fotoğraf Makinesi

✨Artık herkes bir şekilde Youtube’a içerik üretmek istiyor. Önce telefonla başlanıp sonrasında bir kamera arayışına geçiliyor. Burada tüm markalarda Vlog özelinde ürünler çıkarıyor. Sony’de bu kervana ZV-1 modeli ile katıldı.

🔊ZV-1’in en beğendiğim özelliği kesinlikle inanılmaz hızlı otomatik odaklaması oldu. Product Showcase ismi verilen bir özellik var özellikle benim gibi ürün anlatan kişiler için ideal bir odaklama performansı sunuyor. Bunların dışında üst segment kameralarda bulunan Zebra, Super Slow Motion, S-Log gibi özellikler olması da yine dikkat çekici.

✅Yine V-Log konusunda en sorun yaşanan kısımlardan biri de ses performansı, Sony ZV-1 ses konusuna kafayı kırmış ve güzel bir mikrofon eklemiş, hele kutu içinden deadcat çıkması ince bir detay.

❌Ancak beğenmediğim nokta ise görüş açısının dar olması, bu segmentteki tüm kameralar şu anda neredeyse aynı açıyı veriyor. Özellikle gezi vloggerları için en önemli nokta kendisi kameraya bakıp konuşurken arkasında olup biteni gösterebilmesidir. O yüzden açısı bana biraz dar geldi.

Neyse çok uzattım, zaten kanalda çok detaylı bir inceleme videosu var, geri kalan detaylar orada 🙂

<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/-hPryFrIPmo” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen></iframe>

Bu incelemede neler var❓
✅Giriş
✅Sony Zv-1 Kutu İçeriği
✅Sony Zv-1 Gövde Yapısı
✅Sony Zv-1 Fotoğraf Özellikleri
✅Sony Zv-1 Otomatik Odaklama Özellikleri
✅Sony Zv-1Video Özellikleri
✅Sony Zv-1 V-Log Performansı
✅Sony Zv-1 ND Arka Plan Bulanıklaştırma
✅Sony Zv-1 Bağlantı Özellikleri

#sony #zv-1 #vlogkamera

✅👍Destek olmak için Youtube Kanalıma Abone Olmayı Unutmayın 🙂 👍✅

✅Diğer tüm incelemeler için https://www.mertgundogdu.com ‘a göz atabilir,

✅Instagram’dan https://www.instagram.com/mertgundogdu/ takip edebilir,

✅Twitter’dan da son gelişmelere https://twitter.com/mrt_gundogdu ‘dan ulaşabilirsiniz.

📝İncelemeleri de eksik gördüğünüz ya da eklenmesini istediğiniz incelemeler varsa yorumlar kısmına yazarsanız çok mutlu olurum.