ttec AirCharger Quattro M İncelemesi

ttec AirCharger Quattro M’in Özellikleri Neler? ttec AirCharger Quattro M Alınır Mı? ttec AirCharger Quattro M’in Şarj Performansı Nasıl? 


Ürün ile ilgili tüm detaylar için aşağıdaki videoya göz atmayı unutmayın.

ttec AirCharger Quattro M’i satın almak için buraya tıklayın.


ttec AirCharger Quattro M ile herhangi bir cihazınızın şarj olmasını beklemenize gerek kalmadan birden fazla cihazı aynı anda şarj edebilirsiniz. ttec AirCharger Quattro M 4 adet cihazı aynı anda şarj edebiliyor. Magsafe uyumlu iPhone cihazınızı, Apple Watch‘unuzu ve cihazın alt bölümünde bulunan kablosuz şarj alanı ile kablosuz şarj özelliği destekleyen istediğiniz bir cihazı şarj edebiliyorsunuz. Ayrıca Quattro M’in arkasında bulunan USB çıkış sayesinde ise 4. bir cihazı kablolu şekilde şarj edebilmeniz mümkün.

ttec AirCharger Quattro M GaN teknolojisine sahip. Böylelikle güvenli şarj için akım korumalı ve aşırı ısınmaya karşı bir sistem mevcut yani cihazlarınızı gönül rahatlığıyla aynı anda şarj edebilirsiniz. AirCharger Quattro M 270 gram ağırlığa sahip ve 9 cm’e 9 cm boyutunda. Ayrıca AirCharger Quattro M 150 cm boyutunda 220 Volt enerji kablosu ile birlikte geliyor fakat kutu içerisinden adaptör çıkmıyor. AirCharger Quattro M 65 watt hızlı şarj özelliğine sahip, ayrıca PD, QC ve PPS hızlı şarj teknolojilerini de destekliyor.

ttec AirCharger Quattro M Sıcaklık Testi

Tüm cihazları aynı anda şarj ederken;

Başlangıç – 24 derece

10 dakika sonra – 28 derece

20 dakika sonra – 30 derece

30 dakika sonra – 36 derece