ttec Lumi Akıllı Wi-Fi Ampül İncelemesi

ttec Lumi Akıllı Wi-Fi Ampül alınır mı? ttec Lumi Akıllı Wi-Fi Ampül’ün özellikleri neler? ttec Lumi Akıllı Wi-Fi Ampül nasıl bir performans sergiliyor?


Ürün ile ilgili tüm detaylar için aşağıdaki videoya göz atmayı unutmayın.

ttec Lumi Akıllı Wi-Fi Ampül‘ü satın almak için buraya tıklayın.


Fiyat/Performans ürünlerinden biri olan ttec Lumi Akıllı Wi-Fi Ampül‘ün detaylarına yakından bakıyoruz.

ttec Lumi Akıllı Wi-Fi Ampül bizlere 16 milyon renk sunuyor. Işığın sıcaklığını ve parlaklığını Wi-Fi üzerinden telefonunuz aracılığıyla uzaktan kontrol edebilmeniz mümkün. Ortama ve moda göre ışık ayarı yapabildiğiniz akıllı ampul ile zevkinize uygun renkte aydınlatma sağlayabiliyorsunuz.

Eve geldiğinizde otomatik olarak açılmasını veya evden çıkarken otomatik olarak kapanmasını isterseniz eğer saat dilimine göre zamanlama oluşturabilmeniz de mümkün. Bunun yanında müzik modu sayesinde ortamdaki ses ve ritimlere göre uyumlu bir renk geçişi imkanı da ttec Lumi ile bizlere sunulmuş.

1050 Lümen ve 11W güce sahip olan akıllı Wi-Fi ampül, AC 220 Volt ile aydınlatma verimliliği ve düşük güç tüketimi sunuyor. Ayrıca “ttec IQ” isimli Türkçe dil desteğine sahip mobil uygulaması aracılığıyla kolay kurulum ve kullanım mümkün.

E27 duy bağlantısı ile gelen ttec Lumi’yi, standart ampulleri bağladığınız duylara bağlayarak kullanabilmeniz de mümkün. Ayrıca 200 adet Lumi Wi-Fi ampül’ü aynı anda kullanabilme imkanınız da bulunuyor.

2 yıl garantisi bulunan ürünü ttec’in resmi web sitesi üzerinden kaydettirdiğiniz takdirde +1 yıl ek garantiye sahip oluyorsunuz. Böylelikle ttec Lumi’yi toplamda 3 yıl garantiye sahip bir şekilde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.