Ttec Tempus Pro Akıllı Saat İncelemesi

Ttec Tempus Pro Akıllı Saat Alınır mı? Ttec Tempus Pro Akıllı Saat’in Özellikleri Neler? Ttec Tempus Pro Akıllı Saat’in Pil Performansı Nasıl?


Ürün ile ilgili tüm detaylar için aşağıdaki videoya göz atmayı unutmayın.

Ttec Tempus Pro Akıllı Saat’i satın almak için buraya tıklayın.


Ttec Tempus Pro Akıllı Saat Tasarım

Ttec Tempus Pro Akıllı Saat alüminyum malzemeden oluşan yuvarlak tasarıma sahip bir gövde ile geliyor.

Ttec Tempus Pro Akıllı Saat Teknik Özellikler

Ttec Tempus Pro Akıllı Saat 38 gram ağırlığa sahip ve silikon kordon ile bizlere sunulmuş. Android ve iOS cihazlar ile uyumlu çalışabilen saatin IP68 sertifikası bulunuyor yani suya ve toza karşı dayanıklı. Tempus Pro Akıllı Saat 1.43 inç boyutunda yüksek çözünürlüklü AMOLED bir ekran ile bizlere sunulmuş. 36 mm boyuta sahip olan Ttec Tempus Pro Akıllı Saat bizlere 466 x 466 pixel boyutunda çözünürlük sunuyor. Ayrıca bu ekran çizilme ve darbelere karşı dayanıklı malzemeden üretilmiş.

Bluetooth 5.3 ile gelen Tempus Pro Akıllı Saat aynı zamanda Always on Display (Her Zaman Açık Ekran) özelliğine de sahip. Ayrıca Türkçe dil desteğine sahip “ttec Watch” uygulaması ile kolay kurulum ve kullanım imkanı sunuyor. Nabız, Spo2, stres, nefes egzersizi ve uyku takibi yapan cihazın 100’den fazla spor modu da mevcut. Bunların yanında Dahili GPS sensörü ile rota oluşturma, kolay ve hızlı konum bulma imkanı da bizlere sunulmuş. Whatsapp mesajlarında Türkçe karakterler görüntülenebiliyor fakat emojiler görüntülenemiyor. Fotoğraf gelince fotoğraf, video gelince video, ses kaydı gelince ise ses kaydı şeklinde yazı ile belirtiyor. Bunların yanında Whatsapp üzerinden gelen çağrıları da destekliyor.

Ttec Tempus Pro Akıllı Saat Pil Performansı

Ttec Tempus Pro Akıllı Saat’in 300 mAh batarya kapasitesi bulunuyor. Tempus Pro Akıllı Saat tek şarj ile 8-10 güne kadar ekstra uzun pil ömrü sunuyor. Cihazın tamamen dolması ise 2.5 saat sürüyor.