Deerma VC25 Kablosuz Dikey Şarjlı Süpürge İncelemesi

Deerma VC25 Kablosuz Dikey Şarjlı Süpürge’nin özellikleri neler? Deerma VC25 Kablosuz Dikey Şarjlı Süpürge alınır mı? Deerma VC25 Kablosuz Dikey Şarjlı Süpürge’nin nasıl bir temizlik performansı var?


Ürün ile ilgili tüm detaylar için aşağıdaki videoya göz atmayı unutmayın.

Deerma VC25 Kablosuz Dikey Şarjlı Süpürge’yi satın almak için buraya tıklayın.


Deerma VC25 Teknik Özellikler

Deerma VC25 kablosuz dikey şarjlı süpürge, 2.5 kilogram ağırlığa sahip, çok sesli çalışıyor ve koku yapıyor. Fırça başlığı mevcut olan süpürgeyi, araba temizlemek için de kulanmak mümkün. Biri toz almak için, diğeri ise süpürmek için olmak üzere iki farklı güç modu bulunuyor.

Deerma VC25, 2200 mAh batarya kapasitesine sahip. Standart güç‘te kullandığınızda 35 dakika, yüksek güç‘te kullandığınızda ise 20 dakika pil performansı mevcut. 2200 mAh kapasiteye sahip olan bataryanın dolması ise 3 saat sürüyor. Şarj kısmında ise dikkat etmeniz gereken bir nokta var, mıknatıslı bir yapıda olduğu için kablo kolayca çıkabiliyor, o yüzden şarj kablosunu dikkatli takmakta fayda var.

Deerma VC25 Temizlik Performansı

Süpürgenin tabanında, kadife dokuda kırmızı bir şerit var. Buraya yerdeki tozlar ve tüyler yapışıyor. Halı üzerinde kullanırken, buradaki tozlar ve tüyler, halıya yapışıyor. Kullanım esnasında bu kısmın ara ara temizlenmesi lazım. Toz haznesini temizlemek zor. Parçalar hazneden çıkartılabiliyor, ancak toz ve tüyler çıkmıyor. Yanında verilen küçük fırça, temizlik için yeterli değil. Temizlemek için bir adet küçük boya veya badana fırçası kullanmanızı tavsiye ederim. (2-3 cm genişliğinde olabilir)

Toz boşaltma bölümüne geldiğimizde ise düğmeye bastığınızda ve kapak açıldığında, haznede biriken kirleri el ile müdahale ederek boşaltmamız gerekiyor. Birkaç ay geçtikten sonra cihazın emiş gücü tamamen düşüyor. Son olarak da cihazın fanı doğru konumlandırılmamış, cihazı kullanırken sürekli yüzünüze doğru üflüyor ve tozu solumuş oluyorsunuz.