Defunc Home MultiRoom Wi-Fi Hoparlör Sistemi

Defunc Home MultiRoom alınır mı? Defunc Home MultiRoom ses perfomansı nasıl? Defunc Home MultiRoom Wi-Fi Hoparlör Sistemi’nin özellikleri neler?


Ürün ile ilgili tüm detaylar için aşağıdaki videoya göz atmayı unutmayın.

Defunc Home Hoparlör Sistemini satın almak için buraya tıklayın.


Defunc tasarıma ve fonksiyonelliğe önem veren, ürünlerini tüketicilerin beklentilerine göre tasarlayan, tasarım (design) ve fonksiyonellik (function) kelimelerinin bir araya gelmesiyle doğmuş bir marka. Defunc markası Defunc Home MultiRoom Wi-Fi Hoparlör Sistemi ile bu kez kablosuz kulaklık dışında farklı bir ürün grubu ile ezberleri bozuyor.

Defunc Home MultiRoom Wi-Fi Hoparlör Sistemi, siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneği ile bizlere sunulmuş. Ayrıca Defunc Home MultiRoom, 20 cm ve 30 cm olmak üzere iki farklı boyut ile geliyor. İsterseniz stand ile isterseniz masanızın üstünde veya duvara monte ederek Defunc Home MultiRoom Wi-Fi Hoparlör Sistemini kullanabilme imkanı mevcut. Defunc Home MultiRoom Wi-Fi Hoparlör Sistemi, AAC/HEAAC, AC3, AIFF, ALAC, APE OPUS, FLAC, MP3, MP4, OGG ve Stereo PCM/WAV desteğine sahip. Ayrıca cihazın üzerinde iki adet mikrofon ve dokunmatik tuşlar mevcut.

Hi-Fi kalitesine yakın bir müzik deneyimini teknoloji ile harmanlayan Defunc, özelleştirilebilir tasarımı ve bütçe konusundaki ulaşılabilirliği ile Defunc Home Hoparlör’ü iç mimarların ve dekorasyon tutkunlarının müzik konusundaki ilk seçimlerinden biri haline getiriyor. Defunc Home Wi-Fi Hoparlör aynı zamanda bir akıllı ev sistemi ürünü olma özelliği taşıyor ve evinizdeki diğer akıllı ev ürünleri ile entegre şekilde çalışabiliyor.

Defunc Home Wi-Fi Hoparlör Sisteminin mobil uygulaması üzerinden, çalmak istediğiniz müzik kanalını seçebilir, her bir hoparlörün ses seviyesini ayrı ayrı ayarlayabileceğiniz gibi tüm eviniz için tek bir ses seviyesi belirleyebilir veya her bir odada ayrı ayrı çalmasını istediğiniz müziği seçebilirsiniz. Defunc Home Wi-Fi Hoparlör, Alexa ve Siri entegrasyonu sayesinde tek bir komutla istediğiniz müziği çalmaya başlar ve şarkılar arasında geçiş yapabilir. Toplamda 24 hoparlörü birbirine bağlayarak farklılaştırılmış müzik deneyimini mobil uygulama üzerinden kolayca yönetebilirsiniz.