En Gelişmiş Temizlik Teknolojilerine Sahip Robot Süpürge Markası yeedi Artık Türkiye’de!

En Gelişmiş Temizlik Teknolojilerine Sahip  Robot Süpürge Markası yeedi Artık Türkiye’de!

Markanın Türkiye pazarında tanıttığı ilk robot süpürge modeli yeedi vac 2 pro, 3D engellerden kaçınma, 3000Pa emiş gücü, gelişmiş paspaslama, akıllı engel ve halı algılama teknolojileri ile 5200mAh pil kapasitesi gibi üstün özelliklerle temizliği kolaylaştırıyor.

Güvenilir ve kullanıcı dostu ürünler üreterek kullanıcıların temiz ve sağlıklı bir ev hayatına sahip olmalarında rol oynayan robot süpürge markası yeedi, Türkiye pazarına resmi olarak giriş yaptı. Markanın amiral gemisi yeedi vac 2 pro, hassas salınımlı paspaslama sisteminin yanında 3D engellerden kaçınma özelliğiyle dikkat çekiyor. Vac 2 pro hem halı hem de sert zemin üzerindeki kırıntı, kir ve tozu çekebilen yüksek güçte vakumlama (3000Pa emiş gücü), gelişmiş paspaslama, akıllı engel algılama ve halı algılama teknolojileri ile 5200mAh pil kapasitesi gibi üstün özelliklerle birlikte geliyor.

 

Ultra etkili paspaslama sistemi

Bir önceki yeedi vac serisinde yer alan elektrikli süpürge ve paspaslamanın gerçek entegrasyonunu devam ettiren yeedi vac 2 pro, paspas işlevini ‘salınımlı paspas sistemi’ ile mükemmelleştirdi. Elle yapılan geleneksel paspaslamayı taklit etmek üzere ileri geri hareket eden yenilikçi paspaslama sistemi, dakikada 480 salınım yaparak elle yapılana oranla 5 kat daha hızlı işlem yapıyor ve böylece tüm zemin tiplerindeki en inatçı lekeler bile kolayca çıkıyor.

3D engellerden kaçınma

Kullanıcılar, 3D olarak yapılandırılmış ışık teknolojisi ve 10 kat daha hassas engellerden kaçınma yeteneği sayesinde artık köşelere çarpma ya da mobilya altlarına sıkışma gibi sorunlar yaşamıyor. Yolundaki nesneleri akıllı teknolojileriyle algılayan yeedi vac 2 pro, gerçek zamanlı tepkilerle engellerden kolayca kaçıyor. Bu özellik sayesinde kullanıcıların temizliğe başlamadan önce günlük dağınıklığı, evcil hayvan kapları, çocuk oyuncakları ya da ayakkabılar gibi nesneleri yerden toplamasına gerek kalmıyor.

 

Yormayan hazne temizliği 

Otomatik hazne temizliği yapan yeedi istasyonu (mop station ayrı satılır) ile uyumlu çalışan yeedi vac 2 pro robot süpürge, ortalama olarak ayda bir kez istasyona otomatik olarak giderek kendi haznesini boşaltıyor. Sızdırmaz tasarıma sahip 2,5 litrelik toz torbasıyla yeedi vac 2 pro, 30 günlük kiri hapsediyor.

 

yeedi vac 2 pro, 9.999 TL üzerinden Türkiye garantisi kapsamında tüketicilerin beğenisine sunuluyor.