KEF, 2023-2024 İçin İki EISA Ödülü Kazandı

Britanya’nın köklü ses markası KEF, kablosuz raf tipi hoparlörleri LSX II ve R serisi ile, Avrupa Görüntüleme ve Ses Derneği (EISA) tarafından iki ödüle layık görüldü.

KEF LSX II, Kablosuz Kitaplık Hoparlörler

EISA Kablosuz Kitaplık Hoparlörü 2023-2024 Ödülü

Popüler LSX hoparlörünün ikinci nesli olan KEF LSX II, orijinal modeline göre birçok yenilik sunuyor. Yeni bir kablosuz platform, daha fazla bağlantı seçeneği ve daha güçlü bir amplifikatör içeriyor. LSX II, KEF’in Uni-Q sürücü dizilimini kullanıyor; bu da bir tiz ve bir orta frekans sürücüsünü tek bir akustik olarak optimize edilmiş birimde birleştiriyor. Hoparlör, geniş bir ses sahnesi ve mükemmel bir imaj oluşturabiliyor. Ayrıca KEF’in Music Integrity Engine (MIE) teknolojisi sayesinde sesin doğru ve detaylı olması sağlanıyor.

LSX II, bağımsız bir hoparlör olarak, bir stereo çift olarak ya da çok odalı bir sistem parçası olarak kullanılabiliyor. Bluetooth, Wi-Fi, AirPlay 2 ve Spotify Connect gibi birçok kaynağa bağlanabiliyor.

KEF R Serisi, Yüksek Performanslı Hoparlörler

EISA Yüksek Performanslı Hoparlör Serisi 2023-2024 Ödülü

KEF R Serisi, hem ev sineması hem de hi-fi ses için tasarlanmış bir dizi hoparlördür. R Serisi hoparlörler, KEF’in en son teknolojileri Uni-Q sürücü dizilimi ve Metamaterial Absorption Technology (MAT)’yi içerir. MAT teknolojisi istenmeyen rezonansları azaltmaya yardımcı olur.

R Serisi hoparlörler, zemin tipi hoparlörler, kitaplık hoparlörler, merkez hoparlörler ve surround hoparlörler gibi çeşitli modellerde mevcuttur. Çeşitli ev sineması ve Hi-fi sistemleri oluşturmak için kullanılabilirler.