Fifine Ampligame A9 RGB USB Mikrofon

Fifine Ampligame A9’un özellikleri neler? Fifine Ampligame A9 kimler için uygun? Fifine Ampligame A9’un nasıl bir ses performansı var?


Ürün ile ilgili tüm detaylar için aşağıdaki videoya göz atmayı unutmayın.

Fifine Ampligame A9’u satın almak için buraya tıklayın.


Fifine Ampligame A9 Tasarım

Fifine Ampligame A9 mikrofon tamamen alüminyum ve metal karışımından üretilmiş, bu sayede darbelere karşı oldukça dayanıklı. Ayrıca mikrofonun ızgarası standart dairesel ızgara yerine bal peteği görünümünde tasarlanmış, bu sayede daha şık bir görüntüye sahip ve seslerin geçişleri bakımından çok daha işlevsel. Mikrofon ile birlikte gelen pop filtre ise “p” vb. harfleri söylerken çıkardığımız seslerin patlamasını engellemek için mikrofona dahil edilmiş.

Mikrofonun 4 farklı RGB aydınlatma modu mevcut.

  • RGB Rainbow
  • Sabit Tek Renk
  • Gradyan Geçiş
  • Nefes Modu

Mikrofonun üzerinde bulunan tuş ile modlar arasında geçiş yapabiliyorsunuz. RGB modu değiştirme tuşuna basılı tutarsanız ışıklar tamamen kapanıyor, ışıkları tekrar açmak için ise yine bu tuşa basılı tutmanız yeterli.

Fifine Ampligame A9 Teknik Özellikler

Fifine Ampligame A9, gürültü engelleme özelliği sayesinde arka plandaki rahatsız edici sesleri en aza indiriyor ve yüksek kalitede ses kaydı yapmanızı sağlıyor. Ayrıca mikrofon, 3 adet 14 mm 360 derecelik yüksek kaliteli kapsül (sürücü) ile geliyor. Bu üç kapsül sayesinde çok net, yumuşak ve doğal sesler alabiliyorsunuz. Üç kapsülün sağladığı bir diğer avantaj ise kullanıcıların 4 farklı kutup deseni (polar pattern) kullanabilmesini sağlıyor olması.

  • Omni-directional: Çok kişili podcast, konferans
  • Cardioid: Yayın, podcast, oyun, konferans, vokal kaydı
  • Bi-directional: Röportaj, düet, enstrüman kaydı
  • Stereo: Seslendirme, Asmr, podcast

Bu modlar arasındaki geçişi mikrofon üzerinde bulunan dokunmatik mod (pattern) değiştirme ayarı ile kolayca yapabiliyorsunuz.

Mikrofonun alt tarafına baktığımızda Type-C girişi, kulaklık girişi ve ışık modlarını değiştirebileceğimiz tuş bizi karşılıyor. Mikrofonun altında bulunan kulaklık girişi sayesinde kendi sesinizi gecikmesiz olarak dinleyebiliyorsunuz. Dilerseniz bilgisayar üzerinden ses çıkışını Fifine mikrofon seçerek, bilgisayar üzerindeki sesleri de gecikmesiz bir şekilde mikrofona bağlı olan kulaklık ile rahatça dinleyebilirsiniz. Mikrofonun arka tarafına baktığımızda tekerlek tuşumuz mevcut, bu tuş ile mikrofona bağladığımız kulaklığın ses seviyesini ayarlayabiliyoruz. Son olarak mikrofonun üst tarafına baktığımızda ise yine dokunmatik bir alan bulunuyor, bu dokunmatik alan sayesinde mikrofonu hızlı bir şekilde sessize alabiliyoruz.

Fifine Ampligame A9, Windows, Mac, Tablet, Telefon ve PlayStation konsolunda tak-çalıştır özelliği sayesinde kullanılabiliyor. Mikrofonu kullanmak için tek yapmanız gereken mikrofonunuzu USB üzerinden ilgili cihaza bağlamak.

Fifine Ampligame A9 Kutu İçeriği

Mikrofonun kendisi, metal mikrofon standı ve shock mount, metal pop filtre, bağlantı kablosu ve stand aparatı kutu içeriği olarak bizleri karşılıyor.

Fifine Ampligame A9 Kimler İçin Uygun?

Fifine Ampligame A9, podcast kaydedenler, oyun oynayanlar, canlı yayın yapanlar ve youtube içerik üreticileri için uygun bir mikrofon.