Huawei FreeBuds Pro 3 İncelemesi

Huawei Freebuds Pro 3 alınır mı? Huawei Freebuds Pro 3’ün ses performansı nasıl? Huawei Freebuds Pro 3’ün özellikleri neler?


Ürün ile ilgili tüm detaylar için aşağıdaki videoya göz atmayı unutmayın.

Huawei Freebuds Pro 3‘ü satın almak için buraya tıklayın.

İNDİRİM KODU: AFBPRO3MERT


Huawei Freebuds Pro 3 Tasarım

Huawei Freebuds Pro 3, Siyah, Beyaz ve Yeşil olmak üzere 3 renk seçeneği ile bizlere sunulmuş. Kulaklıkların her biri 5.8 gram, şarj kutusu ise 45 gram ağırlığa sahip.

Huawei Freebuds Pro 3 Teknik Özellikler

Huawei Freebuds Pro 3, IP54 sertifikasına sahip yani suya ve toza karşı dayanıklı. Ayrıca kulaklık çift cihaz bağlantısını destekliyor. Aktif Gürültü Engelleme sistemine sahip olan kulaklıkta şeffaflık modu da mevcut. Markanın iddiasına göre ANC performansının %50 oranında geliştirildiği belirtiliyor. Freebuds Pro 3, SBC, AAC, LDAC ve L2HC 2.0 desteği sağlıyor. Mikrofon bölümünde ise çağrı gürültüsü engelleme özelliğine sahip 3 adet mikrofon bulunuyor. Ayrıca kulaklığın ayarlarını yapabileceğiniz, HUAWEI AI Life adında, Android ve iOS cihazlarla uyumlu bir uygulaması da mevcut.

Huawei Freebuds Pro 3 Ses Performansı

Freebuds Pro 3 modelinde, 11 mm dört mıknatıslı dinamik sürücü bulunuyor. Yüksek çözünürlüğe sahip çift sürücülü ses sistemi bulunan kulaklık, ayrıca HWA, Hi-Res Wireless Audio ve üçlü adaptif ekolayzer özellikleri ile bizlere sunulmuş.

Huawei Freebuds Pro 3 Pil Performansı

Freebuds Pro 3 modelinde kulaklıkların her biri 55 mAh, şarj kutusu ise 510 mAh pil kapasitesine sahip. Freebuds Pro 3, ANC aktif edildiğinde 4.5 saat, şarj kutusu ile birlikte 22 saat, ANC kapatıldığında ise 6.5 saat, şarj kutusu ile birlikte 31 saat pil ömrü sunuyor.