Huawei Freebuds SE 2 İncelemesi

1.000 TL fiyat aralığındaki en iyi kulaklıklardan biri, fiyat performans canavarı Huawei Freebuds SE 2 modelini inceliyorum. Huawei Freebuds SE 2 alınır mı? Huawei Freebuds SE 2’nin ses performansı nasıl? Huawei Freebuds SE 2’nin özellikleri neler?


Ürün ile ilgili tüm detaylar için aşağıdaki videoya göz atmayı unutmayın.

Huawei Freebuds SE 2‘yi satın almak için buraya tıklayın.


Huawei Freebuds SE 2 Tasarım

Huawei Freebuds SE 2, Beyaz ve Ada Mavisi olmak üzere 2 ayrı renk seçeneği ile bizlere sunulmuş. Ayrıca Freebuds SE 2 küçük bir yapıda olmasının yanında taşıması çok kolay şekilde tasarlanmış.

Huawei Freebuds SE 2 Teknik Özellikler

Huawei Freebuds SE 2 modeli, tüm Huawei TWS serilerinin en hafif kulaklığı. Kulaklıkların her biri 3.8 gram, kasa ise 45 gram ağırlığa sahip. Freebuds SE 2, IP54 sertifikasına sahip yani suya ve toza karşı dayanıklı. Freebuds SE 2 modeli, 10 mm ses sürücüsü ile bizlere sunulmuş. Freebuds SE 2’nin her birini ayrı ayrı kullanabiliyoruz. Bluetooth 5.3 teknolojisi ile bizlere sunulan kulaklık, AAC ve SBC kodeklerini destekliyor. Kulaklığın ayarlarını yapabileceğiniz, HUAWEI AI Life adında, Android ve iOS cihazlarla uyumlu bir uygulaması da mevcut.

Huawei Freebuds SE 2 Pil Performansı

Huawei Freebuds SE 2, düşük güç tüketen çipi ve yüksek enerji yoğunluklu pili sayesinde 10 dakika şarj ile 3 saat kullanım imkanı sağlıyor. Tek şarj ile 9 saat pil ömrü bulunan kulaklık, şarj kutusu ile birlikte 40 saat pil ömrü sunuyor.