Huawei Watch Fit 3 İncelemesi

Huawei Watch Fit 3 alınır mı? Huawei Watch Fit 3’ün özellikleri neler? Huawei Watch Fit 3’ün pil performansı nasıl?


Ürün ile ilgili tüm detaylar için aşağıdaki videoya göz atmayı unutmayın.

Huawei Watch Fit 3’ü satın almak için buraya tıklayın.

300 TL İndirim Kodu: AFIT3MERT


Huawei Watch Fit 3 Tasarım

Huawei Watch Fit 3, Alüminyum alaşımlı kare tasarıma sahip bir gövde ile geliyor ve çok ince bir gövde yapısı bulunuyor. Renk seçeneklerine baktığımızda 6 farklı renk seçeneği ile bizlere sunulmuş durumda. Gri ve Beyaz renk seçeneklerini tercih ettiğinizde saatin tekerlek tuşu kırmızı renkte geliyor.

Huawei Watch Fit 3 Teknik Özellikler

Huawei Watch Fit 3, 26 gram ağırlığa sahip, kayış ile beraber toplam ağırlığı ise 35 gram. Android ve iOS cihazlar ile uyumlu çalışabiliyor. 5 ATM suya dayanıklılığı bulunan ürünün, 1.82 inç boyutunda AMOLED bir ekranı bulunuyor. %77 ekran kasa oranına sahip olan Watch Fit 3, bizlere 480 x 408 pixel boyutunda çözünürlük sunuyor. 347 ppi piksel yoğunluğu bulunan ekran 1500 nit maksimum parlaklığa ulaşabiliyor ve 60 Hz yenileme hızı bulunuyor. Ayrıca hep açık ekran özelliği de mevcut.

Dahili GPS‘i bulunan Watch Fit 3’ün özellikleri bunlarla sınırlı değil, Spo2, nabız, solunum, stres, uyku ölçümü ve döngü takibi yapan cihazın 100’den fazla spor modu da mevcut. Aynı zamanda Watch Fit 3 ile telefon görüşmesi yapmak da mümkün.

Huawei Watch Fit 3 Pil Performansı

Huawei Watch Fit 3, normal kullanımda 7 gün, yoğun kullanımda 10 gün, hep açık ekran özelliği aktif şekilde kullanıldığında ise 4 gün pil ömrüne sahip. 10 dakika şarj ile 1 gün kullanım imkanını bizlere sağlayan Watch Fit 3’ün %0’dan %100 şarj seviyesine ulaşması 60 dakika sürüyor.