Ttec Tempus Akıllı Saat İncelemesi

Ttec Tempus Akıllı Saat Alınır mı? Ttec Tempus Akıllı Saat’in Özellikleri Neler? Ttec Tempus Akıllı Saat’in Pil Performansı Nasıl?


Ürün ile ilgili tüm detaylar için aşağıdaki videoya göz atmayı unutmayın.

Ttec Tempus Akıllı Saat’i satın almak için buraya tıklayın.


Ttec Tempus Akıllı Saat Tasarım

Ttec Tempus Akıllı Saat plastik malzemeden oluşan dikdörtgen tasarıma sahip bir gövde ile geliyor. Ttec Tempus, Siyah, Lacivert ve Rose Gold olmak üzere 3 farklı renk seçeneği ile bizlere sunulmuş durumda.

Ttec Tempus Akıllı Saat Teknik Özellikler

Ttec Tempus Akıllı Saat 38 gram ağırlığa sahip. Android ve iOS cihazlar ile uyumlu çalışabilen saatin IP68 sertifikası bulunuyor yani suya ve toza karşı dayanıklı. Tempus Akıllı Saat 1.8 inç boyutunda TFT LCD ve 3D Kavisli parlak bir ekran ile bizlere sunulmuş. 46 mm boyuta sahip olan Ttec Tempus Akıllı Saat bizlere 240 x 284 pixel boyutunda çözünürlük sunuyor. Ayrıca bu ekran çizilme ve darbelere karşı dayanıklı malzemeden üretilmiş.

Ttec Tempus Akıllı Saat Bluetooth 5.3 ile geliyor. Ayrıca Türkçe dil desteğine sahip “ttec Watch” uygulaması ile kolay kurulum ve kullanım imkanı sunuyor. Nabız, Spo2, stres, uyku takibi, nefes egzersizi ve döngü takibi yapan cihazın 100’den fazla spor modu da mevcut. Aynı zamanda Ttec Tempus Akıllı Saat ile telefon görüşmesi yapmak da mümkün. Whatsapp mesajlarında Türkçe karakterler görüntülenebiliyor fakat emojiler görüntülenemiyor. Fotoğraf gelince fotoğraf, video gelince video, ses kaydı gelince ise ses kaydı şeklinde yazı ile belirtiyor. Bunların yanında Whatsapp üzerinden gelen çağrıları da destekliyor.

Ttec Tempus Akıllı Saat Pil Performansı

Ttec Tempus Akıllı Saat’in 300 mAh batarya kapasitesi bulunuyor. Tempus Akıllı Saat normal kullanımda 7 gün, yoğun kullanımda 5 gün pil ömrü sunuyor. Cihazın tamamen dolması ise 2.5 saat sürüyor.