Huawei Watch GT 3 SE İnceleme

Huawei Watch GT ailesinin en hafif üyesi olan Watch GT 3 SE modelini inceliyorum. Huawei Watch GT 3 SE alınır mı? Huawei Watch GT 3 SE’nin özellikleri neler?


Ürün ile ilgili tüm detaylar için aşağıdaki videoya göz atmayı unutmayın.

Huawei Watch GT 3 SE’yi satın almak için buraya tıklayın.


Huawei Watch GT 3 SE Tasarım

Watch GT 3 SE, 35.6 gram ağırlığa sahip, gratif siyah ve orman yeşili olmak üzere iki ayrı renk seçeneği ile bizlere sunulmuş. Üzerinde güç ve fonksiyon olmak üzere iki adet tuş bulunan akıllı saatin güç düğmesi dönebilir yapıda ama menülerde çalışmıyor. Fonksiyon düğmesi ise istediğiniz bir kısayolu atayabilmenizi sağlıyor. Watch GT 3 SE’nin kasa boyutu ise 46 mm.

Huawei Watch GT 3 SE Teknik Özellikler

Watch GT 3 SE, 1.43 inç boyutunda 466 x 466 pixel çözünürlüğünde Amoled bir ekrana sahip ve 5 ATM‘ye kadar suya dayanıklı. Watch GT 3 SE’de, ivmeölçer sensörü, jiroskop sensörü, mıknatıs ölçer sensörü, optik kalp atış hızı sensörü ve barometre sensörü bulunuyor. Bunların dışında 100’den fazla spor modu da akıllı saatte mevcut. Android ve ios işletim sistemleri ile uyumlu olan akıllı saati, Huawei Sağlık uygulaması aracılığıyla kullanabilirsiniz.

Cihazın üzerinde bulunan hoparlör ve mikrofon aracılığıyla sesli görüşmeler yapabiliyorsunuz. Emojileri, fotoğraf ve videoları ise saat üzerinden görüntüleyemiyoruz. Ayrıca Spotify desteği mevcut olan akıllı saat ile ses açma, ses kısma, şarkı değiştirme vb. gibi özellikleri kullanmak da mümkün.

Huawei Watch GT 3 SE Pil Performansı

Watch GT 3 SE, standart kullanımda 14 gün, yoğun kullanımda ise 7 gün pil ömrüne sahip. Ayrıca kablosuz şarj özelliğini de destekliyor.