Huawei Watch GT 4 İncelemesi

Huawei Watch GT 4 alınır mı? Huawei Watch GT 4’ün özellikleri neler? Huawei Watch GT 4’ün nasıl bir performansı var?


Ürün ile ilgili tüm detaylar için aşağıdaki videoya göz atmayı unutmayın.

Huawei Watch GT 4’ü satın almak için buraya tıklayın.

İNDİRİM KODU: AGT4MERT300


Huawei Watch GT 4 ile Huawei’nin daveti üzerine katıldığım, Barcelona’da yapılan müthiş lansmanda tanıştım. Şimdi ise sizlere bu saati detaylı şekilde anlatacağım.

Huawei Watch GT 4 Tasarım

Huawei Watch GT 4 paslanmaz çelik malzeme ile geliyor ve hissiyatı çok iyi. Bana inceleme için gelen modelin rengi ise yeşil. Klasik saat severlerin bildiği gibi GMT tasarıma sahip bir bezel ile bizlere sunulmuş. Huawei Watch GT 4, 41 mm ve 46 mm seçenekleri ile geliyor. 41 mm’lik model ile Huawei artık tamamen kadın kullanıcılara odaklanmış gibi görünüyor. 46 mm’lik modele baktığımızda ise çok zarif ve güzel bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor.

Huawei Watch GT 4 Teknik Özellikler

Huawei Watch GT 4, kayış hariç 48 gram ağırlığa sahip ve 5 ATM su geçirmezlik özelliği ile geliyor. Watch GT 4, 1.43 inç boyutunda AMOLED ekrana sahip. 326 ppi piksel yoğunluğu bulunan ekran, her zaman açık ekran (Always on Display) özelliği ile geliyor. Huawei Watch GT 4, iOS ve Android cihazlarınızla uyumlu şekilde çalışabiliyor. Sağlık bölümüne geldiğimizde Spo2, EKG, nabız, tansiyon, damar sertliği, solunum ve stres ölçümü seçenekleri mevcut. Ayrıca Huawei TruSeen 5.5+ teknolojisi ile desteklenen yeni Stay Fit uygulaması, gerçek zamanlı kalori alımı, aktif kalori ve kalori açığı gibi üst düzey ölçümlerle tek bakışta ne kadar kalori tükettiğinizi takip etmenize yardımcı oluyor. Huawei Watch GT 4, GNSS sinyallerinin doğruluğunu %30 oranında artırarak caddelerde, parklarda veya yerleşim yerlerinde kararlı bir takip sağlıyor. Akıllı füzyon konumlandırma algoritması ile saat, ne kadar çok koşarsanız o kadar doğru sonuçlar verebiliyor.

Huawei Watch GT 4 Pil Performansı

Huawei Watch GT 4’ün iki farklı pil modu mevcut, bunlar standart mod ve ultra uzun pil modu. Standart mod’da pil ömrü 8 saat (Huawei verisine göre), ultra uzun pil modunda ise 14 güne kadar pil ömrü sunabiliyor. 15 dakika şarj ile tüm gün kullanım sağlayabiliyorsunuz. Pilin tamamen dolması 1 saat sürüyor. Her zaman açık ekran (Always on Display) özelliği aktif olduğunda ise 4 günlük bir pil ömrü söz konusu.