JBL BoomBox 3 İncelemesi

JBL BoomBox 3 alınır mı? JBL BoomBox 3’ün ses performansı nasıl? JBL BoomBox 3’ün özellikleri neler? JBL BoomBox 3’ün pil performansı nasıl?


Ürün ile ilgili tüm detaylar için aşağıdaki videoya göz atmayı unutmayın.

JBL BoomBox 3’ü satın almak için buraya tıklayın.


JBL BoomBox 3 Tasarım

JBL BoomBox 3, 6.7 kg ağırlığa sahip. Siyah ve Kamuflaj olmak üzere iki ayrı renk seçeneği bulunuyor.

JBL BoomBox 3 Teknik Özellikler

JBL BoomBox 3, IP67 sertifikasına sahip, 1 metre derinliğindeki suda 30 dakika dayanabiliyor. Böylelikle havuz kenarında ve plajda kullanım için uygun. Bluetooth 5.3 teknolojisine sahip olan JBL BoomBox 3’ün, SBC kodek desteği de mevcut. Dilerseniz 3.5mm kablo ile de kullanabiliyorsunuz. JBL BoomBox 3’e JBL Portable isimli mobil uygulama üzerinden ekolayzer ayarı yapabilmek mümkün.

JBL BoomBox 3 Ses Performansı

JBL BoomBox 3’de, 1 subwoofer, 2 midrange ve 2 tweeter mevcut. Hepsi ön tarafa konumlandırılmış. Normalde çoğu JBL modelinde pasif radyatörler yanlarda olur ancak bunda ön tarafa konumlandırılmış. JBL BoomBox 3 güce bağlandığında, toplamda 80W subwoofer, 40W midrange ve her tweeter için 10W güç sağlıyor. JBL BoomBox 3 pilde kullanıldığında ise ses gücü düşüyor, 60W subwoofer, 30W midrange ve her tweeter için 8W güç sağlıyor.

JBL BoomBox 3 Pil Performansı

JBL BoomBox 3, 24 saat pil performansı sağlıyor fakat yüksek seste dinlediğinizde pil performansı düşüyor. Pil tam kapasitede ve %100 ses seviyesinde ise 4 saat müzik dinleyebiliyorsunuz. Son olarak, bataryanın %0 seviyesinden %100 seviyesine ulaşması 6 saat sürüyor.