LG XBOOM 360 İncelemesi

LG XBOOM 360 alınır mı? LG XBOOM 360’ın ses performansı nasıl? LG XBOOM 360’ın özellikleri neler?


Ürün ile ilgili tüm detaylar için aşağıdaki videoya göz atmayı unutmayın.

LG XBOOM 360’ı satın almak için buraya tıklayın.


360 derece özel tasarımı ile dengeli ses sunan LG XBOOM 360 ile her yönden eksiksiz bir deneyim yaşamak mümkün.

LG XBOOM 360 Tasarım

LG XBOOM 360, modern bir vazo tasarımına sahip, geri dönüştürülmüş birinci sınıf melanj kumaş ile kaplanmış, ayrıca orta bölümdeki aydınlatma, su damlası şeklinde tasarlanmış cam bir malzemeye sahip. Ayrıca kutu içerisinden çıkan kumaş kayışı, hoparlörü taşımayı kolaylaştırıyor. LG XBOOM 360, 2022 Red Dot Tasarım Ödülü ve iF Tasarım ödüllerine sahip bir bluetooth hoparlör.

LG XBOOM 360 Teknik Özellikler

165 x 327 x 165 mm boyutlarına sahip olan LG XBOOM 360, IP54 sertifikasına sahip, yani suya ve toza karşı dayanıklı. Bluetooth 5.1 teknolojisine sahip olan XBOOM 360, LG marka akıllı televizyonlar ile uyumlu, ayrıca SBC ve AAC kodeklerini de destekliyor. LG XBOOM mobil uygulaması aracılığıyla, ortam modu, doğa modu ve parti modu olmak üzere üç ayrı ortam aydınlatma modu arasında geçiş yapmak veya ekolayzer ayarı yapabilmek mümkün. Ayrıca 16,8 milyon renk arasından kendi renk kombinasyonlarınızı da oluşturabilirsiniz.

LG XBOOM 360 Ses Performansı

LG’nin patentli teknolojisine sahip optimum reflektör yapısı, sesin her yöne eşit ve düzgün bir şekilde dağılmasını sağlıyor. Böylelikle, nerede olursanız olun XBOOM 360, sesi en iyi şekilde ulaştırıyor. Ayrıca ton ve netlik, minimum seviyede bozulma ile aktarılıyor.

  • Çıkış Gücü: 25W (Woofer) + 25W(Mid)
  • Kanal sayısı: 1.1 Kanal (3 yollu, 360 derece ses)
  • Woofer: 4-in. Woofer / 2-inç Mid-Range
  • Tweeter: Dome tweeter (kubbe tipi tweeter) (1-inç)
  • Pasif radyatör

Birinci sınıf malzemelerden oluşan netlik artırıcı yapı, ipek kubbe, cam elyaf ve neodimyum mıknatıslar ile ses netliğini ve doğruluğunu artırırken, çift pasif radyatör, ses bozulmasını azaltıyor. Dinamik bas optimizasyonu ise ses kapatıldığında bas seviyesini sesten ayrı olarak iyileştiriyor.

LG XBOOM 360 Pil Performansı

LG XBOOM 360, yalnızca 5 saatlik şarj ile 24 saat’e kadar müzik dinleme imkanı sunuyor. Ayrıca XBOOM 360, verimli güç kullanımı sayesinde Energy Star sertifikasına sahip.