Logitech Pop Keys Klavye İncelemesi

Logitech Pop Keys’in Özellikleri Neler? Logitech Pop Keys Alınır Mı? Logitech Pop Keys’in Yazım Deneyimi Nasıl? 


Ürün ile ilgili tüm detaylar için aşağıdaki videoya göz atmayı unutmayın.

Logitech Pop Keys Klavye’yi satın almak için buraya tıklayın.


Logitech Pop Keys Tasarım

Yuvarlak tuşları ile daktilo‘yu andıran klavye, klasik klavyelerden ağır bir yapıya sahip çünkü mekanik bir klavye. Ağırlığı ise yaklaşık 779 gram. Logitech Pop Keys, Daydream, Blast ve Heardbreaker olmak üzere üç ayrı renk seçeneği ile bizlere sunulmuş.

Logitech Pop Keys Teknik Özellikler

Bluetooth 5.1 teknolojisini barındıran klavye 10 metre mesafede kullanım sunuyor. Ayrıca, aynı anda 3 farklı cihaza Bluetooth üzerinden bağlantı desteği mevcut. İsterseniz kutudan çıkan “logi boltdongle ile de kullanabiliyorsunuz. Klavye ile birlikte, mikrofon açma tuşu, ekran kaydı alma tuşu ve dikte tuşu da yine bizlere sunulan özellikler arasında. Klavye’nin “Logi Options” isimli uygulaması mevcut ve bu uygulama üzerinden ayarlar yapabiliyorsunuz.

Logitech Pop Keys, aynı renklere sahip bir de mouse ile beraber geliyor. Mouse‘un ergonomisi gayet iyi ve çok sessiz. Ayrıca 82 gram ağırlığında ve ele güzel oturuyor.

Logitech Pop Keys Yazım Deneyimi

Retro ve tatmin edici bir yazım deneyimi var. Hem mekanik klavye deneyimi hem de dikkat çekici tasarımı ile göz dolduruyor. Aynı zamanda daktilo hissiyatı var. Mekanik bir klavye olduğu için de biraz sesli. Kutunun içinden harici emoji tuşları çıkıyor, böylelikle “Logi Options” isimli uygulamayı kullanarak farklı emojileri hızlı tuş olarak atayabiliyorsunuz. Windows ve mac‘te çalışıyor. Kutu içerisinden toplamda 8 farklı emoji tuşu çıkıyor ve bunların arasından seçim yapıp istediğiniz 4 tanesini kullanabiliyorsunuz. Klavyenin arkasında ayak bulunmuyor ama açısı güzel.

Logitech Pop Keys Pil Performansı

Klavye ve mouse kalem pil ile çalışıyor. Klavye’nin yaklaşık 3 yıllık pil ömrü var. Kutunun içinden, 1 adet küçük kalem pil ve 2 adet AAA pil çıkıyor. Mouse ise yaklaşık 2 yıllık pil ömrü sağlıyor.