iRobot Roomba i3 Robot Süpürge İncelemesi

iRobot Roomba i3 Robot Süpürge’nin özellikleri neler? iRobot Roomba i3 Robot Süpürge alınır mı? iRobot Roomba i3 Robot Süpürge’nin nasıl bir temizlik performansı var?


Ürün ile ilgili tüm detaylar için aşağıdaki videoya göz atmayı unutmayın.

iRobot Roomba i3 Robot Süpürge’yi satın almak için buraya tıklayın.


iRobot’un, S, i, 600, 900 ve E serileri mevcut, bu incelemedeki konuğum ise, i serisinin en son üyesi olan i3 modeli. iRobot Roomba i3, robot süpürgeler tarihindeki en temel yeniliklerden biri olan üç aşamalı AeroForce temizleme sistemi ile donatılmış. AeroForce temizleme sistemi, hava akışını dönen fırçalar arasındaki dar alana yoğunlaştırarak güçlü bir vakum etkisi yaratıyor ve güçlü bir motorla birlikte emiş gücü 10 kata kadar artıyor. Yan fırça, kirleri köşelerden süpürerek kirleri yumuşatıyor ve kauçuk fırça ile kirler temizleniyor. Akıllı navigasyon özelliği bulunan Roomba i3’ün, jiroskop sensörü de bulunuyor.

Yıkanabilir toz haznesi‘ne sahip olan akıllı süpürgenin çok şık bir tasarımı var. Roomba i3, şarj ve temizleme istasyonu olan Clean Base ile birlikte kullanıldığında otomatik kir boşaltma özelliğine de sahip oluyor. Tek kullanımlık torba ise 30 adet‘e kadar toz haznesi kapasitesine sahip. Clean Base, toz torbasını değiştirme zamanı geldiğinde istasyon üzerindeki gösterge ile sizi uyarıyor. Ayrıca akıllı süpürgenin “iRobot Home” isimli mobil uygulaması da mevcut.

iRobot Roomba i3 Pil Performansı

iRobot Roomba i3 Robot Süpürge’nin 1800 mAh pil kapasitesi bulunuyor. Şarj başına temizleme süresi ise 75 dakika.

iRobot Roomba i3 Kutu İçeriği

Cihazın kendisi, şarj aleti ve 1 adet yedek filtre kutu içeriği olarak bizleri karşılıyor.