Monster Pusat Business Pro Kablosuz Klavye İncelemesi

Monster Pusat Business Pro Kablosuz Klavye’nin Özellikleri Neler? Monster Pusat Business Pro Kablosuz Klavye Alınır Mı? Monster Pusat Business Pro Kablosuz Klavye’nin Yazım Deneyimi Nasıl? 


Ürün ile ilgili tüm detaylar için aşağıdaki videoya göz atmayı unutmayın.

Monster Pusat Business Pro Kablosuz Klavye’yi satın almak için buraya tıklayın.


Monster Pusat Business Pro Tasarım

Alüminyum kasaya sahip olan Monster Pusat Business Pro, 504 gram ağırlığa sahip. Sessiz tuşları sayesinde, ister ofiste, ister evde kullanım için son derece uygun. 12 adet multimedya tuşu bulunan klavye, Siyah ve Açık Gri renk seçenekleri ile bizlere sunulmuş. Aynı zamanda klavyede tuşlar için arka aydınlatma da mevcut. Kırmızı, Sarı, Mavi, Açık Mavi, Mor, Beyaz ve Yeşil olmak üzere 7 ayrı renk seçeneği arasından istediğiniz rengi seçerek tuşlarınızı aydınlatabilmeniz mümkün.

Monster Pusat Business Pro Teknik Özellikler

Bluetooth 5.1 teknolojisi sayesinde 10 metre’ye kadar kablosuz kullanım mümkün. Aynı zamanda, Monster Pusat Business Pro’nun çoklu cihaz desteği de mevcut, 2 ayrı cihaza aynı anda bağlanabilir ve cihazlar arasında geçiş yapabilirsiniz. Ayrıca Pusat Business Pro, Windows, MacOs, Android, iOS ve Akıllı TV İşletim Sistemleri ile uyumlu çalışacak şekilde tasarlanmış. Böylelikle Pusat Business Pro’yu bilgisayar, notebook, tablet, telefon ve TV ile kullanabilmeniz mümkün.

Monster Pusat Business Pro Pil Performansı

Monster Pusat Business Pro, 100 saatlik kullanım ömrü sunuyor. Akıllı Güç Yönetimi özelliği sayesinde, klavye kullanılmadığında bekleme moduna geçiyor ve bu sayede enerji tasarrufu sağlıyor. USB-C üzerinden şarj olan klavyenin 2000 mAh kapasiteye sahip bataryası bulunuyor. Klavyenin ışıkları kapalı kullanıldığında 100 Saat, klavyenin ışıkları açık kullanıldığında ise 55 saat pil ömrü sunuyor.

Monster Pusat Business Pro Kimler için Uygun?

Monster Pusat Business Pro, profesyonel kullanım için tasarlanmış bir klavye olmasının yanında, tasarımcılar, yazılımcılar, mimarlar, mühendisler ve videographerlar için uygun bir cihaz.