ttec Air Charger Drive S Kablosuz Şarj Aleti

ttec Air Charger Drive S Kablosuz Şarj Aleti’nin Özellikleri Neler? ttec Air Charger Drive S Kablosuz Şarj Aleti Alınır Mı? ttec Air Charger Drive S Kablosuz Şarj Aleti’nin Şarj Performansı Nasıl? 


Ürün ile ilgili tüm detaylar için aşağıdaki videoya göz atmayı unutmayın.

ttec Air Charger Drive S Kablosuz Şarj Aleti’ni satın almak için buraya tıklayın.


ttec Air Charger Drive S, 167 gram ağırlığa sahip. Cihaza güç verip, telefonu tutucuya yerleştirdiğinizde tutucunun kolları cihaza göre kendini konumlandırıyor. Böylelikle telefonunuzu hem sıkı bir şekilde tutuyor, hem de hizalıyor. Bu sayede herhangi bir denge sorunu yaşanmıyor. Ayrıca telefonunuzu dikey veya yatay olarak konumlandırma imkanı bulunuyor.

Taşıma kapasitesi olarak baktığımızda iPhone 14 Pro ile denediğimde cihazı rahatlıkla taşıdı, 14 Pro Max’i de rahatlıkla taşıyacaktır. Telefonunuzu tutucudan almak istediğinizde ise telefonu tutucudan ayırmak için cihazın solunda ve sağında bulunan tuşları kullanabilirsiniz.

ttec Air Charger Drive S, kablosuz şarjda 7,5W ve 15W destekliyor. iPhone ve Android cihazlarınızla kullanabilme imkanı mevcut, ayrıca Qualcomm Quick Charge 3.0 desteği de mevcut. Telefonunuzu kablolu olarak şarj etmek istediğinizde ise Type-C üzerinden 20W, Type-A üzerinden 12W güç sağlayabiliyor.

ttec Air Charger Drive S Kablosuz Şarj Performansı

ttec Air Charger Drive S’in sol ve sağ alt köşelerinde mavi renkli aydınlatmalar mevcut. Telefonunuzu şarja taktığınız zaman buradaki ışıklar yanıp sönüyor.
Cihazın altında ise Type-C girişi mevcut, bu giriş üzerinden cihaza güç veriyoruz. Air Charger Drive S’te 3 farklı ayarlanabilir bölüm bulunuyor, bu sayede istediğiniz görüş açısına göre ayar yapabiliyorsunuz. Tüm bu ayarlamaları yaptıktan sonra kullanım esnasında gayet stabil bir sonuç aldım ve hiçbir sorun yaşamadım.

ttec Air Charger Drive S Kutu İçeriği

Telefon tutucu, çakmak adaptörü, Type-C kablo, havalandırma menfez adaptörü ve uzatılabilir teleskopik kol kutu içeriği olarak bizleri karşılıyor.