Philips 6506 ANC Kulaklık İncelemesi

Philips 6506 ANC Kulaklık alınır mı? Philips 6506 ANC Kulaklığın ses performansı nasıl? Philips 6506 ANC Kulaklığın bize sunduğu özellikler neler?


Ürün ile ilgili tüm detaylar için aşağıdaki videoya göz atmayı unutmayın.

Philips 6506‘yı satın almak için buraya tıklayın.


Philips 6506 Tasarım

Philips 6506 kulaküstü kulaklık 145 gram ağırlığa sahip. Çok hafif ve ince bir gövde yapısı bulunuyor. Köşeli bir tasarıma sahip olan kulaklığın gövdesi tamamen plastik ve kullanılan malzemenin hissiyatı fena değil ancak dışarıdan bakıldığı zaman giriş seviyesi bir kulaklık olduğu anlaşılıyor. Padlerin üzeri ise mat ve dokulu şekilde tasarlanmış. Philips 6506 kulaküstü kulaklık sadece Siyah renk seçeneği ile geliyor. Bunların dışında kulaklık içeri doğru da katlanıyor, böylelikle taşırken çok daha az yer kaplıyor. Aynı zamanda kutu içerisinden ince bir taşıma kılıfı çıkıyor. Böylelikle kulaklığınızı çantanızda taşıdığınızda çizilmesi gibi bir durum söz konusu olmuyor.

Philips 6506 Teknik Özellikler

Philips 6506 kulaküstü kulaklık 32 mm dinamik sürücüler ile geliyor ve 20 Hz – 20 kHz ses aralığına sahip. Bluetooth 5.0 teknolojisine sahip olan kulaklığın SBC ve kablolu kullanım desteği bulunuyor. Ayrıca aynı anda 2 farklı cihaza bağlanabiliyor. Bunların yanında 2 adet mikrofon ile desteklenen ANC özelliği bulunan kulaklıkta şeffaflık modu bulunmuyor. Philips 6506 giriş seviyesi bir kulaklık olduğu için standartın biraz altında kalan bir ANC performansı var, bu yüzden bu kulaklığı ANC özelliği için almak doğru olmayabilir. Philips 6506 kulaküstü kulaklığın şaşırtıcı derecede net ve güçlü bir bas performansı ve aynı zamanda başarılı bir mid performansı bulunuyor. Kulaklığın ses yüksekliği gayet yeterli. En son ses seviyesinde dinlediğinizde tiz sesler biraz boğuklaşıyor fakat standart bir dinleyici bunu anlamayacaktır. Sizi fazlasıyla tatmin edecek bir kulaklık olduğunu düşünüyorum.

Philips 6506 Ergonomi

Philips 6506’nın kafa yükseklik ayarı bulunuyor. Padler rahat ve gayet hareketli, böylelikle kafamıza ve kulağımıza güzel bir şekilde oturuyor. Kulaklığın kafa ayarını doğru yapmanızı öneririm, kulaklığı kafama ilk taktığımda ayarı tam olarak yapılmadığı için yanal baskı biraz daha kulaklarımın üstüne doğruydu fakat gerekli ayarı yapınca güzel bir dengede kafama ve kulaklarıma oturdu. Kulaklığın ince bir kafa bandı bulunuyor, bu kafa bandında bulunan süngerli alan ise yeterli seviyede.

Philips 6506 Pil Performansı

Philips 6506 ANC Kulaklık, 300 mAh pil kapasitesine sahip. 2 saatte tam şarj olan cihaz, 15 dakika şarj ile 2 saate kadar çalma süresi sunuyor. ANC açık şekilde kullanıldığında 25 saate kadar, ANC kapalı kullanıldığında ise 30 saate kadar pil ömrü sunuyor.