Philips 8506 ANC Kulaklık İncelemesi

Philips 8506 ANC Kulaklık alınır mı? Philips 8506 ANC Kulaklığın ses performansı nasıl? Philips 8506 ANC Kulaklığın bize sunduğu özellikler neler?


Ürün ile ilgili tüm detaylar için aşağıdaki videoya göz atmayı unutmayın.

Philips 8506‘yı satın almak için buraya tıklayın.


Philips 8506 Tasarım

Philips 8506 kulaküstü kulaklık 230 gram ağırlığa ve şık bir tasarıma sahip. Ayrıca Siyah ve Beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneği ile geliyor. Taşıma kılıfı çok şık, fermuar alanları, tutma kısmı gibi bölümlerin kalitesi güzel. Kılıf dışarıdan sert gibi görünmese de gayet sağlam ve kulaklığı içine koyduğunuzda herhangi bir şekilde kulaklığınız zarar görmeyecek şekilde tasarlanmış.

Philips 8506 Teknik Özellikler

Philips 8506 kulaküstü kulaklık 40 mm dinamik sürücüler ile geliyor ve 7 Hz – 40.000 Hz ses aralığına sahip. Bluetooth 5.0 teknolojisine sahip olan kulaklığın, AAC, SBC ve Hi-Res Audio desteği bulunuyor. Ayrıca aynı anda 2 farklı cihaza bağlanabiliyor. Bunların yanında 4 adet mikrofon ile desteklenen Hibrit ANC özelliği bulunan kulaklıkta şeffaflık modu da bulunuyor. Philips Headphones uygulaması ile Android ve iOS cihazlarımız aracılığıyla Ekolayzer ayarı yapabilmek mümkün. Philips 8506 kulaküstü kulaklığın kuvvetli, dengeli ve tok bir bass performansı mevcut. Bass ağırlıklı müzik dinlerken rahatsız etmeden güzel bir bass deneyimi yaşatıyor. Ayrıca ses dengesini ve stereo dağılımını da beğendim, beklentimin üzerinde bir performansa sahip.

Philips 8506 Ergonomi

Philips 8506 rahat bir kulaklık. Yanal baskı rahatsız etmiyor ve kulağı kapsayan bir yapısı bulunuyor. Kulaklığın padleri yumuşak ve kulağa güzel oturuyor. Kulaklıklar çeşitli açılarda hareket edebiliyor ve kafa bandının yükseklik ayarı bulunuyor, böylelikle ayarlarınızı rahatlıkla yapabiliyorsunuz. Kafa bandının süngerli bölümü belki biraz daha sağa ve sola doğru gelse daha da rahat bir kulaklık olabilirmiş.

Philips 8506 Pil Performansı

Philips 8506 ANC Kulaklık, 800 mAh pil kapasitesine sahip. 2 saatte tam şarj olan cihaz, 15 dakika şarj ile 5 saate kadar çalma süresi sunuyor. ANC açık şekilde kullanıldığında 45 saate kadar, ANC kapalı kullanıldığında ise 60 saate kadar pil ömrü sunuyor.

Philips 8506 Kutu İçeriği

Type-C şarj kablosu, 3.5 mm’den 2.5 mm’ye 1.2 metre uzunluğunda bir kablo, uçak adaptörü ve taşıma kılıfı kutu içeriği olarak bizleri karşılıyor.