Sedef Adası – Elio Beach Deneyimlerim 2024

Elio Sedef

Elio Sedef

Sedef Adası – Elio Beach hakkında detaylı incelememi okuyun. İstanbul’da yaşayanlar için nispeten lüks bir mekan olan Elio Beach, ödediğiniz paranın hakkını veriyor mu? Blog yazımda bu sorunun cevabını bulacaksınız.Bu yorum Haziran 2024 Plaj Kullanımı için deneyimler içerir. Menü fiyatlarını ekledim.

Elio Sedef

🔵Ulaşım: Fotoğraflara nerden kalktığını bıraktım. Dragostan mekanın teknesi sizi ücretsiz olarak buraya ulaştırıyor. Önce Büyük Ada’ya uğruyor. Kalkış saati 11:00 biz tahmini olarak mekana 11:45 gibi vardık. Dönüş ise aynı tekne ile saat 17:00’de oluyor. Yani kabaca 12 ila 17 arasında kullanıyorsunuz plajı.

Elio Sedef Menü

🔵Fiyatlar / Hizmet: Beach kullanımı kişi başı 1000TL. %10 servis bedeli de tüm harcamalara ekleneceğini unutmayın. Yemek fiyatları çok yüksek. Bir bira 500TL olmamalı bence yada bi hamburger 1000TL ciddi rakamlar. Bunun karşlığında ise yediğiniz yemek, aldığınız hizmet, sunum vs bunlar kesinlikle bu paranın ederi değil. Servis kalitesi düşük. Etrafta çok fazla martı var ve etrafı çok pisletmişler ve pisletmeye devam ediyorlar. Ancak çalışanlarda buna karşı bir temizlik vs bir çaba göremedim. Kola’lar 200, 30ml su 120TL gibi.

Elio Sedef Menü

🔵Deniz / Plaj: Deniz biz gittiğimizde gayet temizdi. Plaj kullanımından çok keyif aldık. Kum yok, iskele ve platfrom var. Onların üzerinden atlıyorsunuz. Haziran’da deniz serindi baya ama güzeldi. Kum alan yok. Kabaca 30 kişi sezlong var. Onun etrafında da oturmalık alanlar var. Biz gittiğimizde az kişi vardı, rahatsız etmeyen bir müzik çalıyordu keyifliydi.

Elio Sedef

🔵Yemekler için çok olumlu bir şey diyemem. Hamburger kötüde değildi çok iyi de değildi. Ama 1000TL’lık bir hamburger değildi. Arkadaşımın yediği Quesadilla ise çok fazla yağ çekmişti.

🔵Potansiyeli çok yüksek bi yer aslında ama doğru kişiler tarafından yönetilmiyor. Tabii restoran tarafını bilemem. Orasının ambiyansı çok güzeldi ama fiyatları yine yüksek tabii.

Elio Sedef Menü

🔵Sonuç olarak sadece beach kullanıp hiç bir şey yiyip içmezden dayanırsanız mantıklı olabilir 🙂 🙂