Segway Ninebot F2 Kickscooter İncelemesi

Segway Ninebot F2 Kickscooter’ın Özellikleri Neler? Segway Ninebot F2 Kickscooter Alınır Mı? Segway Ninebot F2 Kickscooter Kimler İçin Uygun?


Ürün ile ilgili tüm detaylar için aşağıdaki videoya göz atmayı unutmayın.

Segway Ninebot F2 Kickscooter‘ı satın almak için buraya tıklayın.


Yükseltilmiş güç, daha büyük batarya kapasitesi, çekiş kontrol sistemi (TCS) ve sinyal lambaları sayesinde günlük kullanımda yüksek kaliteli sürüş deneyimi. Segway 1999’da ABD’de kurulmuş, 2015 yılında Çinli Ninebot bünyesine katılmış bir marka.

Segway Ninebot F2 Kickscooter Teknik Özellikler

40 km menzil‘e sahip olan Segway Ninebot F2, 25 km maksimum hız‘a ulaşabiliyor. 10 inç boyutunda ve 58 mm genişliğinde kendiliğinden kapalı lastikleri bulunan ve lastikleri bakım gerektirmeyen scooter, engebeli yollarda daha iyi performans sağlıyor.

Ayrıca kendinden sızdırmaz iç lastiksiz lastikler sayesinde dolgu lastiklere göre daha iyi şok emilimine sahip olmasının yanı sıra delindiği zaman kendi kendini tamir etme özelliği bulunuyorSegway Ninebot F2 17.5 kg ağırlığa sahip ve 120 kg maksimum taşıma kapasitesi mevcut.

25 derece eğimde kullanılabilen Segway Ninebot F2, 2.8 inç LED ekran, TCS patinaj önleyici sistem, önde elektronik, arkada E-ABS olmak üzere 2 adet fren, sinyaller, 2.1W ön ışıklar, IPX5 ve IPX6 sertifikaları ile geliyor. Bir önceki seriye göre genişlemiş gidon tasarımı bulunan scooter, 45 cm’den 57 cm’ye yükselmiş ve ergonomik anlamda iyileştirilmiş durumda.

Segway Ninebot F2, eko, sürüş, spor ve yürüyüş modu olmak üzere 4 ayrı modu bizlere sunuyor. Eko mod saatte 15 km, sürüş modu saatte 20 km, spor modu saatte 25 kmyürüyüş modu ise saatte 5 km hız sunuyor. Ayrıca Segway Ninebot F2 maksimum 800W motor gücü‘ne sahip.

Segway Ninebot F2’nin uygulaması üzerinden çıkabileceğiniz maksimum hızı ayarlayabiliyorsunuz. Ayrıca hız sabitleyici (cruise control) modu sayesinde belirli bir hızda 4-5 saniye kadar gittiğinizde bir bip sesi geliyor ve hız sabitleyici aktif oluyor. Bunların yanında Apple Find My uygulaması üzerinden scooter’ınızı bulabilme imkanı da mevcut. 

Segway Ninebot F2’nin kısa devre koruması, aşırı akım koruması, aşırı şarja karşı koruma gibi 7 ayrı koruma mekanizması olan batarya yönetim sistemi bulunuyor. 10.200 mAh pil kapasitesi bulunan Segway Ninebot F2’nin bataryası 6.5 saatte tam doluluğa ulaşabiliyor.