Ttec Airbeat Play TWS Kulaklık İncelemesi

Ttec Airbeat Play alınır mı? Ttec Airbeat Play’in ses performansı nasıl? Ttec Airbeat Play’in özellikleri neler?


Ürün ile ilgili tüm detaylar için aşağıdaki videoya göz atmayı unutmayın.

Ttec Airbeat Play‘i satın almak için buraya tıklayın.


Ttec Airbeat Play Teknik Özellikler

Ttec Airbeat Play kulaklıkların her biri 4,3 gram ağırlığa sahip ve toplamda 36 gram gibi ultra hafif bir ağırlığı mevcut. Kompakt tasarıma sahip olan Ttec Airbeat Play, IPX4 sertifikasına sahip, böylelikle tere ve su sıçramalarına karşı dayanıklı. Bluetooth 5.0 teknolojisi ile bizlere sunulan Airbeat Play, MonoSmart teknolojisi ile her iki kulaklığı da tek başına kullanabilmemize olanak sağlıyor. 4 adet mikrofonu ve ANC gürültü engelleme teknolojisi ile bizlere sunulan Airbeat Play ile kusursuz aramalar gerçekleştirmek mümkün.

Sesli asistanlar ile uyumlu çalışabilen Airbeat Play’in aynı zamanda bir oyun modu da mevcut. Bu mod sayesinde 65 ms ultra düşük gecikme süresi ile oyun deneyiminize katkı sağlıyor. Oyun moduna geçmek için ise 2 kulaklığa da aynı anda 4 kere dokunmak yeterli oluyor.

Ttec Airbeat Play Ses Performansı

Ttec Airbeat Play, gayet temiz ve vokalleri çok net duyabildiğiniz bir ses performansına sahip. Silikon uçlu bir kulaklık olması sebebiyle bass’ları iyi hissetmek için kulaklıkları kulak kanalınıza doğru iyice itmeniz gerekiyor. Kulaklıklar, kulağınıza güzel bir şekilde oturduktan sonra kulaklıktan tam performans elde edebiliyorsunuz. Sesin yüksekliği başarılı, genelde %70-%80 ses yüksekliğinde dinledim. Yüksek ses isteyenleri tatmin edecek bir kulaklık olduğunu söyleyebiliriz.

Ttec Airbeat Play Pil Performansı

Type-C şarj kutusu ile 25 saate kadar ekstra uzun pil ömrü sunan Ttec Airbeat Play, tek şarj ile 4 saate kadar kullanım imkanı sunuyor. Ayrıca 1 saat şarj ile pili tamamen doldurmanız mümkün, aynı zamanda Charge & Go teknolojisi ile 15 dakikalık şarj ile 1 saat kullanım söz konusu.

Ttec Airbeat Play Kutu İçeriği

Kulaklığın kendisi, şarj kutusu, şarj kablosu ve 3 adet kulaklık ucu (S/M/L) kutu içeriği olarak bizleri karşılıyor.