Ttec Airbeat Pro Max Kulaklık İncelemesi

Ttec Airbeat Pro Max alınır mı? Ttec Airbeat Pro Max’in ses performansı nasıl? Ttec Airbeat Pro Max’in özellikleri neler?


Ürün ile ilgili tüm detaylar için aşağıdaki videoya göz atmayı unutmayın.

Ttec Airbeat Pro Max‘i satın almak için buraya tıklayın.


Ttec Airbeat Pro Max Tasarım

Köşeli hatlara sahip olan Ttec Airbeat Pro Max’in güzel bir tasarımı olduğunu söylemek mümkün. Silikon uçlara sahip olan Ttec Airbeat Pro Max’in siyah ve beyaz olmak üzere iki ayrı renk seçeneği mevcut.

Ttec Airbeat Pro Max Teknik Özellikler

Ttec Airbeat Pro Max kulaklıkların her biri 4,8 gram, şarj kutusu ise 40 gram ağırlığa sahip. Ttec Airbeat Pro Max, IPX5 sertifikasına sahip, böylelikle tere ve su sıçramalarına karşı dayanıklı. Bluetooth 5.2 teknolojisi ile bizlere sunulan Airbeat Pro Max, MonoSmart teknolojisi ile her iki kulaklığı da tek başına kullanabilmemize olanak sağlıyor.

Rüzgar sesi engelleme teknolojisi ile 45 km/s hızındaki rüzgarda bile net görüşmeler yapmamızı sağlayan Airbeat Pro Max, ANC gürültü engelleme teknolojisi ile bizlere sunulmuş. Bunlara ek olarak Ttec Airbeat Pro Max, 40 dB hibrit aktif gürültü engelleme (ANC) teknolojisi ile gürültülü ortamlarda bile mükemmel ses deneyimi sunmayı başarıyor.

Sesli asistanlar ile uyumlu çalışabilen Airbeat Pro Max’in aynı zamanda bir oyun modu da bulunuyor, bu mod sayesinde 72 ms düşük gecikme süresi ile oyun deneyiminize katkı sağlıyor. Oyun moduna geçmek için ise sol kulaklığa 2 saniye basılı tutmak yeterli oluyor.

Ttec Airbeat Pro Max Ses Performansı

Ttec Airbeat Pro Max, dengeli ve yeterli seviyede bir ses performansına sahip. Airbeat Pro Max’in, bass’ları güzel ve dolu dolu, tizleri ise temiz ve şıkır şıkır bir ses sunuyor diyebilirim.

Ttec Airbeat Pro Max Pil Performansı

Type-C şarj kutusu ile 38 saate kadar ekstra uzun pil ömrü sunan Ttec Airbeat Pro Max, tek şarj ile 8 saate kadar, şarj kutusu ile birlikte ise 30 saate kadar kullanım imkanı sunuyor. Ayrıca 1,5 saat şarj ile pili tamamen doldurabilmek mümkün, aynı zamanda Charge & Go teknolojisi ile 15 dakikalık şarj ile 2 saat kullanım söz konusu.