ttec Boost Pro Scooter İncelemesi

ttec Boost Pro Scooter’ın özellikleri neler? ttec Boost Pro Scooter alınır mı? ttec Boost Pro Scooter kimler için uygun?


Ürün ile ilgili tüm detaylar için aşağıdaki videoya göz atmayı unutmayın.

ttec Boost Pro Scooter‘ı satın almak için buraya tıklayın.


ttec Boost Pro Scooter Teknik Özellikler

ttec Boost Pro Scooter, alüminyum malzemeye sahip, hızlıca katlanabilen, hafif ve dayanıklı bir ürün. Kaymaz direksiyon kolları ile uzun süreli sürüşlerde bile rahat tutuş sağlıyor. Ayrıca modlar arasında geçiş yapabilmek, batarya seviyesini görüntüleyebilmek ve menzil takibi yapabilmek için bir LED ekran ile geliyor. Sesli kornası da bulunan ürünün, ekstra parlak 3W LED far ve fren lambası da akşam sürüşlerinde güvenlik açısından önemli bir detay.

107x19x121 cm boyutlarına sahip olan ve 100 kilogram taşıma kapasitesine sahip olan ürün, aynı zamanda IP54 sertifikasına da sahip. 10 inç ekstra konforlu havalı (pnömatik) tekerlekler ile bizlere sunulan ürünün ağırlığı ise 14,5 kilogram. Fren sistemine baktığımızda ise, üçlü fren sistemi (Elektronik Fren + Disk Fren + Arka Teker Üzerinde Pedal Freni) mevcut.

350W ultra güçlü motor ile yüksek performanslı sürüş sağlayan ttec Boost Pro Scooter, 25 km maksimum hız ve 20 derece’ye kadar tırmanış imkanı sağlıyor. Maksimum anlık gücü 600W olan ürünün, 3 farklı hız modu ve hız sabitleyici özelliği de mevcut.

ttec Boost Pro Scooter Pil Performansı

ttec Boost Pro Scooter’ın çıkartılabilir bataryası sayesinde kolay şarj edebilme imkanı bulunuyor. Ekstra uzun pil ömrü ve tek şarj ile 40 km’ye kadar menzil sunabiliyor. Şarj süresi ise 4 saat.

ttec Boost Pro Scooter Kutu İçeriği

Kablo, şarj adaptörü, hava pompası, kullanım kılavuzu ve 2 adet alyan anahtar kutu içeriği olarak bizleri karşılıyor.