ttec MagSafe AirCharger Drive M İnceleme

ttec MagSafe AirCharger Drive M Kablosuz Şarj Aleti’nin Özellikleri Neler? ttec MagSafe AirCharger Drive M Kablosuz Şarj Aleti Alınır Mı? ttec MagSafe AirCharger Drive M Kablosuz Şarj Aleti’nin Şarj Performansı Nasıl?


Ürün ile ilgili tüm detaylar için aşağıdaki videoya göz atmayı unutmayın.

ttec MagSafe AirCharger Drive M Kablosuz Şarj Aleti’ni satın almak için buraya tıklayın.


ttec MagSafe AirCharger Drive M, adından da anlaşılacağı üzere MagSafe uyumlu kablosuz bir şarj cihazı ve otomobiller için üretilmiş bir ürün. iPhone 12 ve sonrası modeller için 7.5W kablosuz şarj desteği sunuyor. Cihazlarımızı hızlı şarj edebilmemiz için ttec MagSafe AirCharger Drive M QC 3.0 18W + 5W araç içi şarj cihazı ve Type-C şarj kablosu ile birlikte geliyor.

ttec MagSafe AirCharger Drive M, dikey ve yatay kullanıma uygun şekilde tasarlanmış. Ayrıca aracınızın havalandırma menfezinin boyutu ne olursa olsun ayarlanabilir klips sayesinde sorunsuz bir şekilde sabitleyebiliyorsunuz. Dilerseniz kutu içeriğinde bulunan vantuz aracılığıyla cama sabitleme imkanı da bulunuyor. Ayrıca vantuzu eğimli yerlerde sorunsuz kullanmak için düzleştirici aparat da kutu içeriğine dahil edilmiş.