ttec SmartCharger Quattro GaN 65W İncelemesi

Ttec SmartCharger Quattro Hızlı Şarj Aleti’nin Özellikleri Neler? Ttec SmartCharger Quattro Hızlı Şarj Aleti Alınır Mı? Ttec SmartCharger Quattro Hızlı Şarj Aleti’nin Şarj Performansı Nasıl? 


Ürün ile ilgili tüm detaylar için aşağıdaki videoya göz atmayı unutmayın.

Ttec SmartCharger Quattro GaN 65W PD Seyahat Hızlı Şarj Aleti’ni satın almak için buraya tıklayın.


Ttec SmartCharger Quattro, 4 farklı cihazı aynı anda şarj edebiliyor. Böylece bir cihazın şarj olmasını beklemek zorunda kalmadan diğer bir cihazın şarj edilebilmesi mümkün hale geliyor. Ttec SmartCharger Quattro, kompakt ve taşınabilir yapısı ile ön plana çıkıyor. Seyahat eden kullanıcılar için tasarlanan cihaz 270 gram ağırlığa sahip ve kolayca bir sırt çantasına veya valize sığabiliyor.

Ttec SmartCharger Quattro, cihazları aşırı şarjdan, aşırı ısınmadan ve kısa devrelerden korumak için dahili güvenlik özellikleri ile birlikte geliyor. Ayrıca, akıllı telefonlar, tabletler, dizüstü bilgisayarlar, kameralar ve daha fazlası dahil olmak üzere geniş bir cihaz yelpazesine uygun olacak şekilde tasarlanmış bir ürün. Bu durum, kullanıcıların tüm cihazları için birden fazla şarj cihazı taşımak zorunda kalmayacakları anlamına gelir.

Ttec SmartCharger Quattro, 150 cm uzunluğunda 220 Volt güç kablosu ile birlikte geliyor. Girişlere baktığımızda ise 45 Watt güç sağlayan 1 adet Type-C giriş ve 20 Watt güç sağlayan 3 adet Type-A giriş bizleri karşılıyor. Ttec SmartCharger Quattro, 65 Watt hızlı şarj özelliğine ek olarak PD, QC ve PPS hızlı şarj teknolojilerini de destekliyor.

Ttec SmartCharger Quattro GaN teknolojisine sahip bir cihaz, peki GaN teknolojisi nedir? GaN (Galyum Nitrür) yarı iletken malzemesinin silikon olana göre güç verimliliği konusunda birçok avantajı olduğundan, giderek daha fazla akıllı telefon ve laptop şirketi GaN tabanlı şarj cihazını kullanmaya başladı. Yani GaN teknolojisine sahip şarj cihazları daha hızlı bir şekilde daha fazla güç iletebiliyor.

Ttec SmartCharger Quattro şarj cihazının ısı değerlerine baktığımızda ise, 24 derece ile başladığım test‘te sıcaklık 10 dakika sonra 28 derece‘ye, 20 dakika sonra ise 30 derece‘ye ulaştı. 30 dakika tüm cihazları şarj ederken ise 36 derece’ye yükseldi.