YouTuber Mikrofonu Fifine A6T İncelemesi

Fifine A6T’nin özellikleri neler? Fifine A6T kimler için uygun? Fifine A6T’nin nasıl bir ses performansı var? Fifine yurtdışında bilinen bir marka ancak Türkiye pazarına yeni giriş yaptılar.


Ürün ile ilgili tüm detaylar için aşağıdaki videoya göz atmayı unutmayın.

Fifine A6T’yi satın almak için buraya tıklayın.


Fifine A6T Tasarım

Fifine A6T plastik bir gövdeye sahip ve 650 gram ağırlığında. Küçük boyutlarda olmasının yanında, renkleri sürekli değişen RGB aydınlatması bulunan mikrofonun mute tuşu ve kazanç tuşu da mevcut.

Fifine A6T Teknik Özellikler

Fifine A6T USB Mikrofonu rakiplerinden ayıran en büyük özellik 24bit/192kHz ses kalitesine sahip olan nadir USB mikrofonlardan biri olması. Harici bir ses kartına ve yüksek fiyatlı condenser bir mikrofona ihtiyaç duymadan, tak çalıştır bir USB mikrofondan alınabilecek en yüksek perfomansı bizlere sağlıyor. Fifine A6T kardiyoit bir mikrofon, yani sesi direkt karşıdan alıyor ve diğer açılardan gelen sesleri kaydetmiyor. Windows, Mac ve hatta bir PlayStation konsolunda tak-çalıştır özelliği varsa tek yapmanız gereken mikrofonunuzu cihazınıza bağlamak. Ayrıca USB-A to Lightning çevirici ve Type-C to Type-C kablo ile bu tipte girişlere sahip mobil cihazlara doğrudan bağlantı yapılabilmekte.

Fifine A6T Kutu İçeriği

Mikrofonun kendisi, Type-C kablo, shock mount, stand, pop filtre ve kullanma kılavuzu kutu içeriği olarak bizleri karşılıyor.

Fifine A6T Kimler İçin Uygun?

Fifine A6T, podcast kaydedenler, oyun oynayanlar, canlı yayın yapanlar ve youtube içerik üreticileri için uygun bir mikrofon.