11.11 Xiaomi Mega Fırsat Günü ve Xiaomi Kasım Fırsatları Bir Arada

Xiaomi, yeni sezonu muhteşem indirimlerle kutluyor

 

Xiaomi, uluslararası pazarlara yönelik 11.11 Xiaomi Mega Fırsat Günü ve Xiaomi Kasım Fırsatları olmak üzere iki önemli indirim etkinliğinin yanı sıra Xiaomi fanlarının yıl sonu alışveriş sezonunu haftalar süren büyük indirimlerle kutlamaları için bir dizi etkinlik düzenleyeceğini açıkladı.

 

Akıllı yaşama adım atın! 11.11 Xiaomi Mega Fırsat Günü ve Xiaomi Kasım Fırsatları başlıyor

Xiaomi’nin Mega Fırsat Günü 11.11, 11 Kasım’da başlayacak. Xiaomi, bu süre boyunca müşterilerine inanılmaz fırsatlar sunacak. “Akıllı yaşama adım at” temasına odaklanan Xiaomi 11.11 Mega Fırsat Günleri ve Xiaomi Kasım Fırsatları ile kullanıcılar Hepsiburada, Trendyol, Amazon, N11 gibi büyük platformlarda Xiaomi ürünlerini indirimli olarak alma fırsatı elde edecek.* Bu fırsatlar, Redmi Note 10S,  Redmi 9C, Redmi Note 10 Pro, Redmi Note 11 Pro, ve POCO’nun ürünleri gibi en çok satan akıllı telefonların yanı sıra Xiaomi’nin en beğenilen AIoT ürünlerini de içerecek.

 

Kullanıcılarına en yenilikçi ürünlerini adil fiyatlarla sunmayı amaçlayan Xiaomi, Resmi mi.com web sitesindeki etkinliklere ek olarak 14’ten fazla Çin dışı pazarda online platformlarla iş birliğine gidiyor. Xiaomi Kasım Fırsatları dünya genelinde 30’un üzerinde pazarda cazip teklifler kullanıcılarla buluşturulacak.**

 

“Akıllı Yaşam Merkezi” oyunuyla eğlencenin tadını çıkarın

Şirket, bu yılın satış sezonunu kullanıcılarına daha eğlenceli hale getirmek için Xiaomi fanlarına yönelik Akıllı Yaşam Merkezi etkinliğini hayata geçiriyor. 1 Kasım’da küresel ve bölgesel mi.com adresinde hayata geçirilecek olan oyunda Xiaomi fanları, Xiaomi Akıllı Yaşam Merkezinde özlemini duydukları akıllı yaşam vizyonunu oluşturabilecekler. Daha fazla bilgi için Xiaomi’nin küresel web sitesi ziyaret edilebilir.

 

“Akıllı yaşamını göster” Xiaomi ürünlerini ücretsiz kazanma fırsatı

Marka, Xiaomi topluluğuna bir teşekkür göstergesi olarak, 17 – 24 Kasım tarihleri arasında “Akıllı yaşamını göster” temalı özel bir kampanya düzenleyecek. Akıllı yaşamlarının belirli deneyimlerini yansıtan fotoğraflar ve açıklamalar gönderen kullanıcılar seçtikleri ürünleri ücretsiz olarak kazanma fırsatı yakalayacak. Xiaomi Topluluk ekibinin içerik kalitesine göre seçilen kullanıcılara istedikleri ürünler hediye edilecek. Daha fazla bilgi için Xiaomi Topluluğu’nun küresel web sitesi ziyaret edilebilir.