Anker Soundcore R100 TWS Kulaklık İnceleme

Anker Soundcore R100 TWS Kulaklık incelememizde kulaklığın detaylarına yakından bakıyorum. Anker Soundcore R100 alınır mı? Anker Soundcore R100 ses perfomansı nasıl? Anker Soundcore R100’ün özellikleri neler? Tüm detayları ile inceledim.

Anker Soundcore R100 Tasarım

Kulaklık fiyat/performans ürünü olmasıyla dikkat çekiyor. Parlak Siyah ve Beyaz olmak üzere iki ayrı renk seçeneği ile bizlere sunulan kulaklık dokunmatik tuşlar yerine fiziksel tuşlar ile geliyor. Aynı zamanda IPX5 sertifikası bulunan ürün su sıçramaları ve ter gibi dış etkenlere karşı dayanıklı bir yapıya sahip. Hem kutu, hem de kulaklıklarda plastik malzeme tercih edildiğini de belirtelim.


Ürün ile ilgili tüm detaylar için aşağıdaki videoya göz atmayı unutmayın.

Anker Soundcore R100’ü satın almak için buraya tıklayın.


Anker Soundcore R100 Ses Performansı

10 mm sürücülere sahip olan Anker Soundcore R100 TWS Kulaklık aynı zamanda içerisinde bir de bass modu barındırıyor. Bass modunu açmak için ise sağ veya sol kulaklığa 3 kere tıklamanız yeterli. Bağlantı özelliklerine geldiğimizde ise Bluetooth 5.0 desteği olan kulaklığın her birini ayrı ayrı kullanma şansına da sahibiz. Anker Soundcore R100 TWS Kulaklık bass özelliği sayesinde, bas ağırlıklı müziklerde gayet iyi iş çıkartsa da, yüksek sesli müzik dinlemeyi seviyorsanız, sesi son seviyelere doğru yükselttiğinizde tiz sesler konusunda aynı performansı sergileyemiyor, hatta tiz seslerde tıslama sesi duyulabiliyor.  Kulaklıkta maalesef ki çift cihaz desteği bulunmuyor. Aynı zamanda kulaklıkta herhangi bir aktif gürültü engelleme özelliği de bulunmuyor.

Anker Soundcore R100 Mikrofon Performansı

Bu kulaklık telefon konuşmalarında nasıl bir performans sergiliyor? Kulaklık üzerinde birer adet mikrofon barındırıyor ve telefon görüşmeleriniz esnasında yeterli bir performans sergiliyor.

Anker Soundcore R100 Pil Ömrü

R100, toplamda 25 saatlik bir pil ömrü sunuyor. Kutunun üzerinde bulunan USB-C girişi üzerinden şarj edebileceğiniz kulaklıkların her biri ise 6.5 saate kadar pil ömrü sunuyor.

Anker Soundcore R100 TWS Kulaklığı 550 TL‘den başlayan fiyatlarla satın alabilirsiniz.