Fifine H6 Oyuncu Kulaklığı İncelemesi

Fifine H6’nın özellikleri neler? Fifine H6 kimler için uygun? Fifine H6’nın nasıl bir ses performansı var?


Ürün ile ilgili tüm detaylar için aşağıdaki videoya göz atmayı unutmayın.

Fifine H6’yı satın almak için buraya tıklayın.


Fifine H6 Tasarım

Fifine H6’nın kafa bandı metal ve diğer kulaklıklara göre daha geniş bir yapıya sahip. Ayrıca kafa bandı diğer kulaklıkların çoğuna nazaran suni deri malzemeden tasarlandığı için uzun süre boyunca ağrı hissetmeden oyun oynayabilirsiniz. Ayrıca Fifine H6 oyuncular için tasarlandığından dolayı RGB ışıklandırması da mevcut.

Fifine H6 Teknik Özellikler

Fifine H6’nın 330 gram ağırlığı mevcut. Fifine H6 oyuncu kulaklığının 50 mm ses sürücüleri var ve 24 bit derinliğinde sesi bizlere sağlıyor. Bunların yanında Fifine H6’da 7.1 ses teknolojisi de mevcut. Günümüzdeki çoğu uygun bütçeli kulaklıklarda göremeyeceğimiz 7.1 ses teknolojisi sayesinde oyununuzu gerçekten bir üst seviyeye taşıyor. 7.1 ses sistemi sayesinde normal kulaklıklardan farklı olarak ön, arka, sağ ve sol, ses nereden gelirse gelsin, her yönden gelen sesleri bizlere aktarabiliyor. Yani normalde sağdan ses duyuyorsanız, 7.1 teknolojisi sayesinde sağ arka veya sağ ön olarak ayak seslerini daha detaylı duymanızı ve oyunda avantaj elde etmenizi sağlıyor.

Oyuncu kulaklıklarının olmazsa olmazı ses ayarlama ve mikrofonu susturma tuşları Fifine H6’da da mevcut. Oyuncular bir online oyunun ortasındayken Alt+Tab yaparak ses ayarlamak istemez veya odaya aniden biri girdiğinde mikrofonu susturmak isteyebilir. İşte bu tarz durumlarda Fifine H6’nın üzerindeki tuşlar aracılığıyla bu işlemleri saniyeler içinde yapabiliyoruz. Ayrıca mikrofonunuzu susturduğunuzda kırmızı renkte bir aydınlatma ile görsel bir geri bildirim de mevcut.

Fifine H6’nın üzerinde bulunan mod değiştirme butonu sayesinde ise oyun, müzik ve film modları arasında geçiş yapabilmemiz mümkün. Kulaklık oyun modundayken bass seslere biraz daha yoğunluk veriyor, müzik modunda yüksek frekanslı seslere odaklanıyor ve film modunda ise dengeli bir ses sağlıyor.