Huawei Watch 3 Pro İnceleme

Huawei Watch 3 Pro alınır mı? Huawei Watch 3 Pro’nun özellikleri neler?


Ürün ile ilgili tüm detaylar için aşağıdaki videoya göz atmayı unutmayın.

Huawei Watch 3 Pro’yu satın almak için buraya tıklayın.


Huawei Watch 3 Pro Tasarım

Huawei Watch 3 Pro, Titanyum gövdeye ve 63 gram ağırlığa sahip. Önceki modele göre daha kalın ve daha ağır. Önceki model daha kibardı ancak bu saati taktığınızda, gerçekten kaliteli bir saat taktığınızı hissedebiliyorsunuz. Huawei Watch 3 Pro’nun 22 mm standart kayışı gerçek deri ve hissiyatı güzel.

Huawei Watch 3 Pro Teknik Özellikler

Huawei Watch 3 Pro, Harmony OS işletim sistemi ile geliyor ve uygulama yüklenebilen ilk huawei akıllı saat olma özelliğini taşıyor. 1.43 inç boyutunda AMOLED ekrana sahip olan saatin ekran parlaklığı iyi, el feneri özelliğini açınca 900 nit parlaklık seviyesine kadar ulaşabiliyor. 466 x 466 çözünürlüğe, 326 ppi piksel yoğunluğuna ve 48 mm çap’a sahip olan saatin ekranı 60 Hz yenileme hızına sahip. 30 adet dahili olmak üzere 1.000 adet‘ten fazla kadran tasarımı bulunan saat’in, iOS de ise 100 adet kadran tasarımı mevcut. Bunun dışında, isterseniz 5-10 saniyelik videoları da arkaplan olarak kullanabiliyorsunuz.

2 GB Ram‘e ve 16 GB Depolama‘ya sahip olan Huawei Watch 3 Pro, Bluetooth 5.2 teknolojisini bizlere sunuyor. Bluetooth üzerinden kulaklık bağlayabildiğimiz akıllı saatin, aynı zamanda, e-sim, telefonla konuşma ve dahili GPS özelliği de mevcut. Tüm gün, nabız, SPO2 (kandaki oksijen oranı), stres ve vücut sıcaklığı ölçümü yapabilen Huawei Watch 3 Pro, aynı zamanda hızlanma sensörü, gyro sensörü, jeomanyetik sensör, kalp atış hızı sensörü, ortam ışığı sensörü, barometrik basınç sensörü ve sıcaklık sensörlerini barındırıyor. Bunların dışında 100’den fazla spor modu da akıllı saatte mevcut.

Bildirimler bölümüne geldiğimizde ise whatsapp üzerinden gelen Türkçe karakterli mesajlar ve emojiler saat üzerinden görüntülenebiliyorken, gönderilen fotoğrafları ve gönderilen uzun mesajları görüntüleyemiyoruz, ayrıca mesajlara saat üzerinden yanıt veremiyoruz.

Huawei Watch 3 Pro Pil Performansı

Standart kullanımda 5 gün, yoğun kullanımda 3 gün, çılgın pil modunda ise 21 gün pil ömrüne sahip olan saatin batarya kapasitesi 790 mAh. %0 şarj seviyesinden %100 şarj seviyesine ulaşması ise 3 saat süren Huawei Watch 3 Pro, aynı zamanda kablosuz şarj ve ters şarj özelliklerini de destekliyor.