Oppo Enco X2 İnceleme

Oppo Enco X2 alınır mı? Oppo Enco X2’nin ses perfomansı nasıl? Oppo Enco X2‘nin özellikleri neler?


Ürün ile ilgili tüm detaylar için aşağıdaki videoya göz atmayı unutmayın.

Oppo Enco X2‘yi satın almak için buraya tıklayın.


Oppo Enco X2 Teknik Özellikler

Oppo Enco X2, IP54 sertifikasına sahip yani suya ve toza karşı dayanıklı, kulaklıkların her biri 4.7 gram, şarj kutusu ise 56 gram ağırlığa sahip. Beyaz ve Siyah renk seçenekleri ile sunulan kulaklığın, şarj kutusu oval bir yapıda ve taşıması kolay. Şarj kutusunu açtığımızda pil durumunu görebileceğimiz bir led ışık ile karşılaşıyoruz. Type-C girişinden şarj edebildiğimiz kutunun sağ tarafına gizlenmiş bir eşleştirme tuşu bulunuyor.

Bluetooth 5.2 teknolojisini barındıran Oppo Enco X2, Hi-Res Audio Wireless Sertifikası‘na sahip. Çift cihaz desteği‘nin yanında, Google Fast Pair ve AAC, SBC, LHDC kodeklerini de destekliyor. Dynaudio ile geliştirilmiş, Super DBEE teknolojisi adını verdikleri yeni bir sürücü sistemi olan kulaklıkta, 11 mm dinamik sürücü ve 6 mm planar sürücü bulunuyor ve 24 bit ses kalitesi sunuyor. Otomatik durdurup başlatma, şeffaflık modu ve 45 desibel’e kadar aktif gürültü engelleme (ANC) özelliği de bulunuyor.

Oppo Enco X2 Pil Performansı

Kulaklıkların her biri 57 mAh, şarj kutusu ise 566 mAh pil kapasitesine sahip. %50 ses yüksekliğinde LHDC aktarım kodeğinde ANC açıkken 5 saat, şarj kutusu ile birlikte toplamda 20 saatANC kapalıyken 6.5 saat, şarj kutusu ile birlikte toplamda 27 saat pil ömrü sunarken, AAC kodek’le ise ANC kapalıyken 40 saat pil ömrü sunuyor. Aynı zamanda Oppo Enco X2, hızlı şarj ve kablosuz şarj desteğine de sahip. Kulaklıklar 1 saat, şarj kutusu ise 1,5 saat‘te doluyor.

Oppo Enco X2 Kutu İçeriği

Cihazın kendisi, Type-C kablo ve 3 farklı boyutta kulakçık silikonu bizleri karşılıyor.