Huawei Watch 4 Pro İncelemesi

Huawei Watch 4 Pro alınır mı? Huawei Watch 4 Pro’nun özellikleri neler? Huawei Watch 4 Pro’nun nasıl bir performansı var?


Ürün ile ilgili tüm detaylar için aşağıdaki videoya göz atmayı unutmayın.

Huawei Watch 4 Pro’yu satın almak için buraya tıklayın.

600 TL İNDİRİM KODU: AWATCH4600MERT


Huawei Watch 4 Pro Tasarım

Huawei Watch 4 Pro’nun arka tarafı seramik, çerçevesi TC4 titanyum ve ön tarafındaki kavisli bölüm ise cam malzemeden üretilmiş. Kayış seçeneklerine baktığımızda ise titanyum kayış ve koyu kahverengi deri kayış seçenekleri mevcut.

Huawei Watch 4 Pro Teknik Özellikler

Huawei Watch 4 Pro, IP6X ile suya ve toza karşı dayanıklı, ayrıca 30 metreye kadar suya dalabiliyorsunuz. Kayış hariç ağırlığı 65 gram olan Huawei Watch 4 Pro, kavisli safir camı, havacılık sınıfı titanyum gövdesi, e-sim desteği, 1 dakika’da 7 farklı sağlık testi yapıp rapor sunabilmesi, düşme tespiti ve bağımsız navigasyon gibi özelliklerle ön plana çıkıyor. Süper Bağlantı özelliği ile Huawei ekosisteminizdeki diğer cihazlarla hızlı bir bağlantı kurabilir, süper uzun pil ömrü modunu açıp saatin pil ömrünü 21 gün’e yükseltebilirsiniz.

Huawei Watch 4 Pro, 1.5 inç boyutunda LTPO AMOLED ekrana sahip. %72 ekran kasa oranı bulunan ekranın çerçevesi bir önceki seriye göre %16 küçültülmüş. 310 ppi piksel yoğunluğuna sahip olan ekran, her zaman açık ekran (Always on Display) özelliğine de sahip. Huawei Watch 4 Pro, iOS ve Android cihazlarınızla uyumlu ve kutudan HarmonyOS 3.0 ile çıkıyor. Uyumluluk kısmında ise iPhone ile yaptığım testlerde hiç sorun yaşamadan Huawei Watch 4 Pro’yu kullandım. Sağlık bölümüne geldiğimizde ise Spo2, EKG, nabız, tansiyon, damar sertliği, solunum ve stres ölçümü seçenekleri mevcut.

Huawei Watch 4 Pro Pil Performansı

Huawei Watch 4 Pro’nun iki farklı pil modu mevcut, bunlar standart mod ve ultra uzun pil modu. Standart mod’da pil ömrü 4.5 saat (Huawei verisine göre), ultra uzun pil modunda ise pil ömrü 12 – 21 gün arasında değişiklik gösteriyor. 15 dakika şarj ile tüm gün kullanım sağlayabiliyorsunuz. Pilin tamamen dolması ise 1 saat sürüyor. Son olarak benim yaptığım testte ise 3,5 günlük bir kullanım söz konusu.