Huawei Watch Fit 2 İnceleme

Huawei, Watch Fit serisinin ikinci versiyonu ile karşımızda. Huawei Watch Fit 2 alınır mı? Huawei Watch Fit 2’nin özellikleri neler?


Ürün ile ilgili tüm detaylar için aşağıdaki videoya göz atmayı unutmayın.

Huawei Watch Fit 2’yi satın almak için buraya tıklayın.


Huawei Watch Fit 2 Tasarım

Ön kasası Alüminyum, arkası ise Polimer olan Huawei Watch Fit 2, silikon kayışlı Active Edition, deri kayışlı Klasik Edition ve gümüş kayışa sahip Elegant Edition olmak üzere üç farklı seçenek ile bizlere sunulmuş.

Watch Fit 2 Teknik Özellikler

Kayış hariç 30 gram ağırlığa sahip olan Watch Fit 2, Harmony OS işletim sistemi ile çalışıyor ama uygulama indirilemiyor. 5 atm suya dayanıklılığı bulunan ürünün, önceki nesile göre %18 daha büyük olan 1.74 inç boyutunda AMOLED bir ekranı var. %72.2 ekran kasa oranına sahip olan Watch Fit 2, bizlere 336 x 480 pixel boyutunda çözünürlük sunuyor. TruSeen 5.0 ile sensör kısmında da gelişme var. Dahili GPS‘i bulunan Watch Fit 2’nin özellikleri bunlarla sınırlı değil, Spo2, kalp ritmi, adet döngüsü, stres ve uyku ölçümü yapan cihazın 97’den fazla spor modu da mevcut. Aynı zamanda Watch Fit 2 ile telefon görüşmesi yapmak da mümkün.

Huawei Watch Fit 2

Watch Fit 2 Pil Performansı

Normal kullanımda 10 gün, yoğun kullanımda ise 6 gün pil ömrüne sahip. 5 dakika şarj ile 1 gün kullanım imkanını da bizlere sağlıyor.

Watch Fit 2 Kutu İçeriği

Ürünün kendisi ve şarj kablosu.