Huawei Watch GT 3 Pro İnceleme

Huawei, yeni serisi Watch GT 3 Pro ile karşımızda. Huawei Watch GT 3 Pro alınır mı? Huawei Watch GT 3 Pro’nun özellikleri neler?


Ürün ile ilgili tüm detaylar için aşağıdaki videoya göz atmayı unutmayın.

Huawei Watch GT 3 Pro’yu satın almak için buraya tıklayın.


Watch GT 3 Pro Tasarım

Ön kasası ve arkası Safir cam olan Huawei Watch GT 3 Pro, 46 mm Titanyum ve 43 mm Seramik gövde seçenekleriyle, ister titanyum kayış, isterseniz de deri kayış ile satın alınabiliyor.

Huawei Watch GT 3 Pro

Watch GT 3 Pro Teknik Özellikler

Ortalama 54 gram ağırlığa sahip olan saat, Harmony OS işletim sistemi ile geliyor. Huawei telefonla kullandığınız zaman uygulama yüklenebiliyor. IP68 sertifikasına sahip olan cihaz 5 atm su basıncına dayanabiliyor ve 30 metreye kadar dalış yapabiliyorsunuz. Dahili GPS özelliği bulunan saat, su içme hatırlatması, damar sertlik taraması yapabildiği gibi dalış ve golf modu başta olmak üzere 100’den fazla spor modunu bizlere sunuyor. Ayrıca Watch GT 3 Pro, spora başladığınızı da otomatik olarak algılayabiliyor. 32 GB depolama alanı ile bizleri karşılayan Watch GT 3 Pro ile müziklerinizi saatin içerisinde depolayabilir ve bluetooth kulaklığı doğrudan saate bağlayarak, telefonunuza ihtiyaç duymadan müzik dinleyebilirsiniz. 7/24 nabız ölçümü yapan saat, Huawei True Seen 5.0 teknolojisi sayesinde en tutarlı ölçümü yapabiliyor. Aynı zamanda EKG özelliği mevcut olsa da, Türkiye’de bu özellik çalışmıyor. Huawei Watch GT 3 Pro’nun 1.43 inç boyutunda AMOLED bir ekranı var. Dokunmatiği gayet iyi çalışan saatin, 326 ppi piksel yoğunluğuna sahip ekranının çözünürlüğü ise 466×466. Çok keskin bir görüntü sunan ekran, 60 Hz yenileme hızına sahip. Hem ücretsiz, hem de ücretli birçok farklı kadran seçenekleri olan saate, ana ekrandan hızlı kısayollar da eklenebiliyor. Sağ tarafında hoparlörü, sol tarafında ise mikrofonu bulunan saatin, ses performansı ise gayet iyi.

Huawei Watch GT 3 Pro

Watch GT 3 Pro Pil Performansı

Standart kullanımda 14 gün, yoğun kullanımda ise 7-10 gün arası pil ömrüne sahip olan saatin sürekli açık ekranı açık ise 7 gün, sürekli açık ekranı kapatıldığında ise 10 günlük bir kullanım sunuyor. 10 dakika‘da %25 şarj olan saat, tam şarja ise 85 dakika‘da ulaşıyor.