Robx R7 Robot Süpürge İncelemesi

Robx R7 Robot Süpürge’nin özellikleri neler? Robx R7 Robot Süpürge alınır mı? Robx R7 Robot Süpürge’nin nasıl bir temizlik performansı var?


Ürün ile ilgili tüm detaylar için aşağıdaki videoya göz atmayı unutmayın.

Robx R7 Robot Süpürge’yi satın almak için buraya tıklayın.


Robx R7, 2700 pascal emiş gücüne sahip, farklı zeminleri anlayıp ona göre gücünü ayarlayabiliyor. Antibakteriyel bir süpürge olduğundan, kötü kokuları ve partikülleri toz torbasına hapsediyor, böylelikle toza temas etmiyorsunuz. 30 günlük kullanımda yaklaşık olarak 1 torba doluyor, kutudan ise 7 adet torba çıkıyor. Robox R7’nin 5 adet haritalama özelliği mevcut. Kat, dublex ve villa için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Robx R7, 2000 mAh pil ile bizlere sunulmuş. Tek şarj ile sessiz modda, sadece zeminde 240 dakika çalışma imkanı sunuyor. Mod değiştikçe, halı yoğunluğuna göre 120-180 dakika arası çalışma süresi mevcut. 

Robx R7 Robot Süpürge, Türkiye’de kullanılmak üzere tasarlandığı için cihaz Türkçe konuşmakta ve Robx uygulaması üzerinden kolayca kontrol edilebiliyor, aynı zamanda Robx uygulamasının Türkçe dil desteği de mevcut.

Ürünle ilgili bir sorun yaşamanız durumunda ise whatsapp destek hattından 7/24 destek alabiliyorsunuz. Herhangi bir arıza durumunda ise ürünün 2 yıl distribütör garantisi altında olduğunu da belirtelim.

Robx R7 Robot Süpürge Kutu İçeriği

Cihazın kendisi, toz toplama ve şarj ünitesi, temizlik bıçağı, 1 adet paspas bezi, 30 adet tek kullanımlık paspas bezi, 3 litre kapasiteli 6 adet toz torbası.