Ttec Sensi Akıllı Tartı İncelemesi

Ttec Sensi Akıllı Tartı’nın özellikleri neler? Ttec Sensi Akıllı Tartı alınır mı? Ttec Sensi Akıllı Tartı hangi ölçümleri yapabiliyor? Detaylar incelemede.


Ürün ile ilgili tüm detaylar için aşağıdaki videoya göz atmayı unutmayın.

Ttec Sensi Akıllı Tartı’yı satın almak için buraya tıklayın.


Ttec Sensi Akıllı Tartı, 26 cm x 26 cm boyutunda kare formunda ve temperli cam yapıya sahip gövdesi ile bizlere sunulmuş. 10 farklı profilde kişi eklenebilen tartı Bluetooth 4.0 teknolojisine sahip. Üzerindeki led ekran sayesinde bluetooth’a bağlı olup olmadığını kontrol edebildiğiniz tartı, maksimum 180 kilogram ölçüm yapabiliyor. 4 Adet AAA Pil ile çalışan tartıyı aldığınızda pilleri de ayrıca satın almanız gerekiyor. 13 temel vucüt ölçümü yapabilen akıllı tartı, ağırlık, BMI (vücut kitle indeksi), yağ, kas, su, kemik, yağsız vücut ağırlığı, bazal metabolizma, protein oranı, iç yağlanma indeksi, vücut yaşı, vücut tipi ve vücut puanı ölçümlerini gerçekleştirebiliyor.

Ttec Sensi Akıllı Tartı‘nın kurulumunu ise TTech IQ mobil uygulaması aracılığıyla yapabiliyorsunuz. Uygulamayı indirdikten sonra, kullanabilmek için kayıt olmanız gerekiyor. Aynı zamanda Apple Health ve Google Fit ile uyumluluğu da mevcut.